ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.07.2012 р. N 318

Про безпечне поводження з забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин

Керуючись ст. 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.98 N 1217 "Про затвердження Порядку виявлення та обліку безхазяйних відходів" (зі змінами та доповненнями), з метою безпечного поводження з непридатними хімічними засобами захисту рослин у Запорізькій області:

1. Створити обласну комісію з питань безпечного поводження з забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин (далі - комісія).

2. Затвердити склад комісії (додається).

3. Комісії у своїй діяльності керуватися Порядком виявлення та обліку безхазяйних відходів (зі змінами та доповненнями), який затверджено вищезазначеною постановою та Порядком проведення комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин, який затверджено спільним наказом Міністерства аграрної політики України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства охорони здоров'я України від 18 жовтня 2001 року N 315/376/412, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 листопада 2001 року за N 915/6142 (далі - Порядок).

4. Головам райдержадміністрацій:

1) при необхідності в тижневий термін переглянути та затвердити склад комісії з питань безпечного поводження з забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин;

2) здійснити облік заборонених і непридатних агрохімікатів згідно з Порядком на території району;

3) надати інформацію про результати проведеної роботи управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації до 01.12.2012.

5. Рекомендувати Державній екологічній інспекції в Запорізькій області посилити контроль за операціями у сфері поводження з забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин на території області.

6. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації підготувати узагальнену інформацію про хід виконання цього розпорядження голові облдержадміністрації до 15.12.2012.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.08.2011 N 314 "Про безпечне поводження з забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин" (Розпорядження N 314).

8. Координацію роботи комісії та контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Дудку О. І.

 

Голова обласної
державної адміністрації

О. М. Пеклушенко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
07.07.2012 N 318


СКЛАД
обласної комісії з питань безпечного поводження з забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин

Борисенко
Сергій Андрійович

начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, голова комісії

Колесніков
Анатолій Ілярійович

перший заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, заступник голови комісії

Бальошенко
Сергій Васильович

заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

Артемчук
Валентин Васильович

заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації

Бройде
Ігор Леонідович

начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області, заступник голови комісії (за згодою)

Давидова
Олена Василівна

заступник начальника Головного управління економіки облдержадміністрації

Сквірський
Олег Михайлович

голова постійної комісії з питань екології та природокористування (за згодою)

Севальнев
Анатолій Іванович

головний державний санітарний лікар Запорізької області (за згодою)

Серякова
Інна Анатоліївна

заступник начальника Державної екологічної інспекції у Запорізькій області (за згодою)

Шац
Євген Семенович

начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.


 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

Ю. Г. Пелих

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали