Додаткова копія: Про благоустрій та берегоукріплення набережної Лівобережжя (на земельній ділянці площею 4,01 га, що розташована між вулицею Микільсько-Слобідською та Броварським проспектом) у Дніпровському районі м. Києва

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.06.2018 р. N 931

Київ

Про благоустрій та берегоукріплення набережної Лівобережжя (на земельній ділянці площею 4,01 га, що розташована між вулицею Микільсько-Слобідською та Броварським проспектом) у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до законів України "Про благоустрій населених пунктів", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про охорону культурної спадщини", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про оцінку впливу на довкілля" (Закон N 2059-VIII), статті 86 Водного кодексу України та статті 61 Земельного кодексу України, з метою забезпечення утримання у належному стані території набережної Лівобережжя у Дніпровському районі м. Києва:

1. Здійснити у 2018 - 2020 роках благоустрій та берегоукріплення набережної Лівобережжя (на земельній ділянці площею 4,01 га (кадастровий номер 8000000000:66:178:0090), розташованій між вулицею Микільсько-Слобідською та Броварським проспектом) у Дніпровському районі м. Києва.

2. Визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київський центр розвитку міського середовища" замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київський центр розвитку міського середовища" в установленому порядку:

3.1. Отримати вихідні дані для проектування.

3.2. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити у 2018 році розроблення проектної документації, проведення її експертизи та затвердження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства України щодо порядку виконання будівельних робіт та вимог водного та природоохоронного законодавства.

3.5. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.6. Під час укладання договору підряду на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше ніж десять років, а також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

3.7. Забезпечити отримання дозволу Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

4. Взяти до відома, що:

4.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у 2018 році буде здійснюватися в межах показників, передбачених переліком об'єктів будівництва (реконструкції), які передбачається фінансувати в 2018 році за рахунок бюджетних коштів, у складі Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки (Програма N 1042/4049).

4.2. Відповідальність за виконання робіт у встановлені терміни згідно із затвердженим графіком, раціональне і цільове використання бюджетних коштів несе замовник робіт - комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київський центр розвитку міського середовища".

4.3. Після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, майно в установленому порядку буде зараховано до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

5. Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

5.1. У встановленому порядку подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до переліків об'єктів будівництва (реконструкції), які передбачається фінансувати у 2019 та 2020 роках за рахунок бюджетних коштів, у складі Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки (Програма N 1042/4049).

5.2. Щоквартально подавати інформацію про стан виконання цього розпорядження заступникові голови Київської міської державної адміністрації Спасибку О. В.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Спасибка О. В.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали