ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.05.2012 р. N 900

Київ

Про благоустрій території для створення Всеукраїнського парку пам'яті борців за свободу і незалежність України у Деснянському районі та будівництво об'єктів рекреації та обслуговування населення біля просп. Генерала Ватутіна та р. Десенка у Деснянському районі

Відповідно до законів України "Про основи містобудування", "Про охорону культурної спадщини", статей 31, 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 11.06.2008 N 249 "Про затвердження державних будівельних норм", рішення Київської міської ради від 26.02.2010 N 417/3855 "Про надання Головному управлінню культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) земельної ділянки для створення Всеукраїнського парку пам'яті борців за свободу і незалежність України у м. Києві із будівництвом об'єктів рекреації та обслуговування населення біля просп. Генерала Ватутіна та р. Десенка у Деснянському районі м. Києва", з метою облаштування парку для влаштування дозвілля мешканців та гостей міста:

1. Здійснити роботи з благоустрою території для створення Всеукраїнського парку пам'яті борців за свободу і незалежність України у Деснянському районі та будівництва об'єктів рекреації та обслуговування населення біля просп. Генерала Ватутіна та р. Десенка у Деснянському районі.

2. Визначити Головне управління культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником проектування та виконання робіт з благоустрою території для створення Всеукраїнського парку пам'яті борців за свободу і незалежність України у Деснянському районі та будівництва об'єктів рекреації та обслуговування населення біля просп. Генерала Ватутіна та р. Десенка у Деснянському районі.

3. Замовнику:

3.1. Одержати вихідні дані на проектування зазначених у пункті 1 цього розпорядження робіт.

3.2 Забезпечити розробку та затвердження в установленому законодавством порядку проектно-кошторисної документації. Проект розробити з врахуванням результатів конкурсу "Дніпровські перлини" та статусу території (зона охоронюваного ландшафту).

3.3. Роботи здійснювати лише після розроблення історико-містобудівних обгрунтувань і за проектами, погодженими з Головним управлінням охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головним управлінням містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.4. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації згідно з чинним законодавством.

3.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

4. Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати в установленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення передпроектних робіт, необхідних для проведення інвестиційного конкурсу по об'єкту, зазначеному у п. 1 цього розпорядження, при внесенні змін до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335) або до проектів програм соціально-економічного розвитку м. Києва на 2013 рік та наступні роки.

5. Взяти до відома, що фінансування робіт, передбачених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись за рахунок коштів інвесторів, визначених на конкурсних засадах у порядку, затвердженому рішенням Київської міської ради від 24.05.2007 N 528/1189 (зі змінами та доповненнями).

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали