ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьома сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25.11.2011 р. N 7/29

Про ботанічну пам'ятку природи місцевого значення "Співаківська"

Рішенням Луганської обласної ради від 04.09.98 N 3/18 "Про затвердження нових об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення" було оголошено ботанічну пам'ятку природи місцевого значення "Співаківська" площею 150,0000 га. Проектом землеустрою з організації та встановлення меж території природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення ботанічної пам'ятки природи місцевого значення "Співаківська", розташованої за межами населеного пункту на території, яка, за даними державного кадастру, враховується у Співаківській сільській раді Новоайдарського району Луганської області, розробленим ДП "Луганський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою", встановлено, що площа ботанічної пам'ятки природи місцевого значення "Співаківська" склала 58,7400 га.

З метою приведення у відповідність площ територій природно-заповідного фонду, розглянувши клопотання обласної держадміністрації від 18.04.2011 N 8/9-2031, враховуючи висновки державної експертизи землевпорядної документації від 21.12.2009 N 819, відповідно до ч. 3 ст. 53 Закону України "Про природно-заповідний фонд України", керуючись п. 24 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада вирішила:

1. Визначити, що площа ботанічної пам'ятки природи місцевого значення "Співаківська", розташованої на території, яка, за даними державного земельного кадастру, враховується у Співаківській сільській раді Новоайдарського району Луганської області, становить 58,7400 га.

2. У десятиденний термін з моменту прийняття даного рішення забезпечити його опублікування у виданні Луганської обласної ради "Наша газета" та на офіційному сайті Луганської обласної ради.

 

Голова обласної ради

В. М. Голенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали