ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.06.2012 р. N 1095

Київ

Про будівництво центру відеомоніторингу на об'єктах комунального підприємства "Київпастранс"

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою дослідження стану пасажиропотоку та здійснення контролю за роботою працівників, пов'язаних з обслуговуванням пасажирів, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити комунальне підприємство "Київпастранс" замовником робіт з будівництва центру відеомоніторингу на об'єктах комунального підприємства "Київпастранс".

2. Комунальному підприємству "Київпастранс":

2.1. Визначити генеральну проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації та генеральну підрядну організацію на виконання робіт з будівництва центру відеомоніторингу на об'єктах комунального підприємства "Київпастранс".

2.2. Забезпечити розробку проектно-кошторисної документації, провести її експертизу та затвердити у встановленому порядку.

2.3. Забезпечити виконання робіт з будівництва центру відеомоніторингу на об'єктах комунального підприємства "Київпастранс".

2.4. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.5. При укладанні договору підряду на будівництво об'єкта обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконання робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

3. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати у встановленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення робіт із будівництва центру відеомоніторингу на об'єктах комунального підприємства "Київпастранс" до програм соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335) та наступні роки.

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали