ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.06.2012 р. N 993

Київ

Про будівництво "Центру захисту тварин" на вулиці Автопарковій у Дарницькому районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про основи містобудування", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про захист тварин від жорстокого поводження", з метою вирішення питання щодо регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити комунальне підприємство "Притулок для тварин" (далі - КП "Притулок для тварин") замовником проектування та будівництва "Центру захисту тварин" на вулиці Автопарковій у Дарницькому районі м. Києва.

2. КП "Притулок для тварин":

2.1. Забезпечити в установленому порядку оформлення права користування земельною ділянкою.

2.2. Забезпечити розробку та затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації.

2.3. Одержати в установленому порядку вихідні дані на проектування.

2.4. Визначити в установленому порядку генеральні проектну та підрядну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

2.5. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.6. При укладанні договору підряду на будівництво об'єкта обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки об'єкта.

3. Взяти до відома, що фінансування проектних робіт з будівництва об'єкта, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватися відповідно до показників, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335).

4. Головному управлінню екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів програм соціально-економічного розвитку м. Києва на 2013 рік та наступні роки.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали