Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про будівництво меморіального комплексу Героїв-киян, що загинули за цілісність та незалежність України, на розі вулиці Михайла Грушевського та Петрівської алеї у Печерському районі

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.06.2019 р. N 1022

Київ

Про будівництво меморіального комплексу Героїв-киян, що загинули за цілісність та незалежність України, на розі вулиці Михайла Грушевського та Петрівської алеї у Печерському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про охорону культурної спадщини", з метою вшанування киян, які загинули на сході України:

1. Здійснити у 2019 та 2020 роках будівництво меморіального комплексу Героїв-киян, що загинули за цілісність та незалежність України, на розі вулиці Михайла Грушевського та Петрівської алеї у Печерському районі.

2. Визначити комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" (далі - КП "Житлоінвестбуд-УКБ") замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. КП "Житлоінвестбуд-УКБ" у встановленому порядку:

3.1. Після проведення Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Всеукраїнського конкурсу на визначення найкращого ескізного проекту меморіального комплексу Героїв-киян, що загинули за цілісність та незалежність України, отримати вихідні дані для проектування.

3.2. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити у 2019 році розроблення проектної документації, проведення її експертизи та затвердження.

3.4. Замовлення проектної документації здійснити з урахуванням результатів Всеукраїнського конкурсу на визначення найкращого ескізного проекту меморіального комплексу Героїв-киян, що загинули за цілісність та незалежність України, проведеного Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.6. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.7. Під час укладання договору підряду на будівництво об'єкта, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше ніж 10 років, а також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

3.8. Забезпечити отримання дозволів центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері охорони культурної спадщини, - Міністерства культури України та Департаменту охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

3.9. Забезпечити надання до Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) результатів інженерно-геодезичних виконавчих знімань завершених будівництвом об'єктів інфраструктури для внесення відомостей до містобудівного кадастру згідно з Положенням про містобудівний кадастр, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 559 (Постанова N 559), а також архітектурних проектних рішень об'єкта будівництва на погодження відповідно до рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року N 519/10007 "Про основні засади містобудівної політики у місті Києві" (Рішення N 519/10007).

3.10. Забезпечити оформлення права користування земельною ділянкою для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

4. Взяти до відома, що:

4.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у 2019 році буде здійснюватися за рахунок бюджетних призначень, встановлених у бюджеті міста Києва Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за бюджетною програмою КПКВКМБ 1517324 "Будівництво установ та закладів культури".

4.2. Відповідальність за виконання робіт у встановлені терміни згідно із затвердженим графіком, раціональне й цільове використання бюджетних коштів несе замовник робіт - КП "Житлоінвестбуд-УКБ".

4.3. Майно, створене та/або придбане в результаті здійснення робіт, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, є комунальною власністю територіальної громади міста Києва відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080).

5. Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) передати результати Всеукраїнського конкурсу на визначення найкращого ескізного проекту меморіального комплексу Героїв-киян, що загинули за цілісність та незалежність України, зокрема протокол про підсумки конкурсу, рішення журі та проект-переможець КП "Житлоінвестбуд-УКБ".

6. Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

6.1. У встановленому порядку подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки (Програма N 1042/4049) в частині фінансування у 2020 році.

6.2. Щоквартально подавати інформацію про стан виконання цього розпорядження заступникові голови Київської міської державної адміністрації Непопу В. І.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Непопа В. І.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали