ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.07.2017 р. N 919

Київ

Про будівництво мережі зовнішнього освітлення на дитячому майданчику за адресою: вулиця Здолбунівська, 9 у Дарницькому районі міста Києва

Відповідно до законів України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про благоустрій населених пунктів", "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення комфортності світлового середовища та покращення умов благоустрою у Дарницькому районі міста Києва:

1. Здійснити будівництво мережі зовнішнього освітлення на дитячому майданчику за адресою: вулиця Здолбунівська, 9 у Дарницькому районі міста Києва.

2. Визначити комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" замовником робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" у встановленому порядку:

3.1. Одержати вихідні дані для проектування.

3.2. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації для проектування та виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити розроблення, проведення експертизи та затвердження проектної документації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.5. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.6. Під час укладання договору підряду на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта будівництва не менше ніж 10 років.

4. Взяти до відома, що фінансування робіт з проектування та будівництва мережі зовнішнього освітлення на дитячому майданчику за адресою: вулиця Здолбунівська, 9 у Дарницькому районі міста Києва у 2017 році буде здійснюватися відповідно до показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік.

5. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, передбачених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 рік та наступні роки.

6. Взяти до відома, що після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та прийняття об'єкта в експлуатацію майно у встановленому порядку буде зараховано до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Поворозника М. Ю.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали