ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2011 р. N 2521

Київ

Про будівництво систем деодорації на спорудах Бортницької станції аерації

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" частини першої статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини першої статті 34 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 29.08.2011 N 973 "Питання виділення коштів для фінансування заходів з деодорації на спорудах Бортницької станції аерації" (Постанова N 973), на виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 30.12.2010 N 574/5386 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік" (із змінами та доповненнями), в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником проектування та будівництва систем деодорації на спорудах першої, другої, третьої черг Бортницької станції аерації та каналізаційних насосних станціях "Позняки" і "Правобережна".

2. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Визначити проектні організації для розробки проектно-кошторисної документації та підрядні організації для виконання будівельно-монтажних робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у порядку, визначеному Законом України "Про здійснення державних закупівель".

2.2. Розробити та затвердити в установленому порядку проектно-кошторисну документацію.

2.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства України щодо порядку виконання будівельно-монтажних робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

2.4. Ввести в експлуатацію системи деодорації на спорудах каналізаційної насосної станції "Позняки" в термін до 01.03.2012, на спорудах першої, другої та третьої черг Бортницької станції аерації і каналізаційній насосній станції "Правобережна" - до 01.06.2012.

3. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 30.12.2010 N 574/5386 (із змінами та доповненнями), та наступні роки.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали