ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.11.2011 р. N 2129

Київ

Про будівництво та реконструкцію маневрових пристроїв на трамвайній мережі Лівобережної частини міста

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про дорожній рух", з метою покращання стану перевезень на трамвайних маршрутах на Лівобережній частині міста, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником будівництва та реконструкції маневрових пристроїв на перетині вул. Курнатовського та вул. Стальського, вул. Курнатовського та вул. Кибальчича, вул. Бориспільської та вул. Ялтинської (далі - маневрові пристрої) комунальне підприємство "Київпастранс" (далі - КП "Київпастранс").

2. КП "Київпастранс":

2.1. Забезпечити розробку проектно-кошторисної документації на будівництво та реконструкцію маневрових пристроїв, визначених в п. 1 цього розпорядження, в 2011 - 2012 роках за рахунок власних та залучених коштів.

2.2. Провести експертизу проектно-кошторисної документації та затвердити її у встановленому законодавством порядку.

2.3. Розробити та погодити в управлінні Державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві схеми організації дорожнього руху транспорту на період виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

2.4. Визначити генеральну проектну і підрядну будівельну організації з розробки проектно-кошторисної документації на будівництво та реконструкцію маневрових пристроїв в установленому законодавством порядку.

2.5. Роботи виконати відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

3. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення робіт, визначених у пункті 1 розпорядження, до проекту Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік.

4. При укладанні замовником договору підряду на будівництво, реконструкцію об'єкта обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

5. Прийняття рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий
обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали