Про будівництво у місті Києві житла за пільговою вартістю для громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 9 липня 2012 року N 1182

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві
13 липня 2012 р. за N 49/966

Відповідно до статті 47 Конституції України, статей 31, 42, 43, 48, 50, 134 Житлового кодексу Української РСР, статей 30, 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Правил визначення вартості проектно-вишукувальних робіт для будівництва, що здійснюється на території України (ДБН Д.1.1-7-2000), затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 14.12.2000 N 285 (зі змінами), з метою створення умов для забезпечення житлом громадян, які перебувають на квартирному та (або) кооперативному обліку в місті Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Погодитись з пропозицією Головного управління житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо будівництва житла за пільговою вартістю для громадян, які згідно із законодавством потребують поліпшення житлових умов і перебувають на квартирному та (або) кооперативному обліку в місті Києві.

Жилі приміщення за пільговою вартістю надавати з урахуванням вимог статей 48, 50 Житлового кодексу Української РСР. При наданні житла враховувати жилу площу у жилому будинку (квартирі), що перебуває у приватній власності громадян.

Громадяни мають право отримати квартиру більшої площі, яка надається із розрахунку не більше однієї кімнати на кожного члена сім'ї з врахуванням жилої площі, що перебуває у його власності.

2. Взяти до відома, що вартість будівництва 1 кв. метра загальної площі житла, що споруджується за пільговою вартістю, в жилому будинку визначається у межах вартості, визначеної згідно з проектно-кошторисною документацією, що відповідає Правилам визначення вартості будівництва, що здійснюється на території України (ДБН Д.1.1-1-2000), та граничної вартості І кв. метра житла, визначеної в установленому порядку на відповідний рік для надання державної підтримки для будівництва доступного житла.

3. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. При укладанні із замовниками будівництва жилих будинків договорів про будівництво житла за пільговою вартістю передбачати у таких договорах перелік квартир, їх загальну площу, терміни будівництва, вартість будівництва 1 кв. метра загальної площі житла, перелік внутрішніх опоряджувальних робіт та інші умови договору відповідно до законодавства України.

3.2. Оформлення договорів доручення, зазначених у пункті 4 цього розпорядження, здійснювати на підставі заяв громадян та наданих ними документів, а саме:

копії паспорта;

копії свідоцтва про народження дитини (для фізичної особи у віці до шістнадцяти років);

довідки з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію;

довідки про перебування на квартирному та (або) кооперативному обліку;

копії правовстановлювального документа на житло, що перебуває у власності громадянина (членів його сім'ї) у місті Києві (за наявності такого житла);

копії документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (копії відмітки у паспорті про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків).

3.3. У разі необхідності відкривати рахунок в Головному управлінні Державної казначейської служби України у м. Києві для зарахування надходження коштів громадян.

3.4. Передачу громадянам квартир у власність здійснювати в установленому законом порядку.

4. Передбачити, що договори доручення, якими визначаються порядок та умови фінансування будівництва квартир за пільговою вартістю, вартість будівництва 1 кв. метра загальної площі квартири, терміни будівництва, порядок передачі квартири у власність громадян та інші умови договору, передбачені законодавством України, укладаються з громадянами на підставі списків громадян, які перебувають на квартирному обліку, що подаються до Головного управління житлового забезпечення районними в місті Києві державними адміністраціями, головними управліннями, управліннями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а також списків громадян, які перебувають на кооперативному обліку, що формуються Головним управлінням житлового забезпечення.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

6. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали