ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.01.2012 р. N 60

Київ

Про будівництво внутрішньоквартальної водопровідної мережі до житлових будинків з об'єктами обслуговування населення та паркінгом на вул. О. Трутенка, 3 в Голосіївському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про основи містобудування", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги", враховуючи державний акт на право постійного користування земельною ділянкою від 08.02.2011 серія ЯЯ N 389569 та зважаючи на звернення департаменту господарського забезпечення Служби безпеки України від 14.11.2011 N 19/2-2047, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Службі безпеки України згідно з розробленою та затвердженою у встановленому порядку проектно-кошторисною документацією, у термін з 13.02.2012 до 12.04.2012, за умови виконання пункту 2 цього розпорядження, здійснити будівництво внутрішньоквартальної водопровідної мережі до житлових будинків з об'єктами обслуговування населення та паркінгом на вул. О. Трутенка, 3 в Голосіївському районі, а саме:

- роботи з тимчасовим частковим розриттям тротуару та проїзної частини по парній стороні вул. Ломоносова навпроти будинку N 59 із забезпеченням ширини проїзної частини не менш ніж 3,5 метра;

- роботи з тимчасовим частковим розриттям тротуару та проїзної частини по непарній стороні вул. О. Трутенка із забезпеченням ширини проїзної частини не менш ніж 3,5 метра.

2. Службі безпеки України:

2.1. Погодити в управлінні ДАІ ГУ МВС України в м. Києві схему тимчасової організації дорожнього руху;

2.2. Встановити огорожу, відповідні дорожні знаки, освітлення, сигнальні ліхтарі та забезпечити безпечний прохід пішоходів та проїзд транспорту в місцях виконання робіт;

2.3. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою м. Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями);

2.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт;

2.5. Після завершення робіт відновити покриття проїзних частин та тротуарів за типом існуючого на всю ширину в межах розриття та передати їх за актом комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Голосіївського району м. Києва".

3. Взяти до відома, що після завершення робіт з прокладання водопровідної мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, дане майно передається до комунальної власності територіальної громади міста Києва з наступною передачею у володіння та користування ПАТ "АК Київводоканал".

4. Головному управлінню комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва новозбудованої водопровідної мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

5. Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт покласти на заступника керівника департаменту господарського забезпечення Служби безпеки України Засуцького В. Г.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали