КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.05.2003 р. N 890

Київ

Про будівництво жилих будинків на вул. Соціалістичній, 17/7 та 19 у Солом'янському районі

Розпорядження втратило чинність(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 7 травня 2004 року N 750) (Розпорядження N 750)

Відповідно до Розпорядження Президента України від 04.06.96 N 136/96-рп "Про заходи щодо залучення коштів населення для будівництва житла", з метою збільшення обсягів введення в експлуатацію жилих будинків:

1. Дозволити Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) знести відселені будинки N 17/7 та N 19 на вул. Соціалістичній після оформлення дозвільної документації на знесення у встановленому порядку.

2. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому законодавством порядку:

2.1. Забезпечити відселення громадян, які проживають та прописані в будинках N 17/7 та N 19 на вул. Соціалістичній, інші гуртожитки або будинки маневреного фонду.

2.2. Дозволити виступити замовником та інвестором будівництва жилих будинків на вул. Соціалістичній, 17/7 та 19.

2.3. Отримати документ, що посвідчує право користування земельними ділянками на вул. Соціалістичній, 17/7 та 19.

2.4. Виконати умови архітектурно-планувального завдання Головкиївархітектури та технічні умови експлуатаційних організацій на приєднання об'єкта до інженерних мереж міста.

2.5. Розробити і затвердити у встановленому порядку проектно-кошторисну документацію на будівництво жилих будинків.

2.6. Визначити у встановленому порядку генпідрядника будівництва жилих будинків та укласти з ним угоду.

2.7. Здійснити фінансування будівництва жилих будинків за рахунок залучених коштів.

2.8. Використати квартири у згаданих будинках для продажу за ринковими цінами.

2.9. Дозвіл на виконання будівельних робіт одержати в управлінні держархбудконтролю після затвердження проектно-кошторисної документації та оформлення права користування земельною ділянкою.

2.10. Забезпечити введення будинків в експлуатацію згідно з термінами, передбаченими проектом організації будівництва.

2.11. Питання пайової участі вирішити відповідно до рішення Київради від 27.02.2003 N 271/431 "Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва".

3. Експлуатаційним службам міста при оформленні технічних умов на інженерне забезпечення жилих будинків передбачити їх підключення, по можливості, безпосередньо до найближчих внутрішньоквартальних мереж та споруд згідно з пунктом 2 Розпорядження Президента України від 04.06.96 N 136/96-рп "Про заходи щодо залучення коштів населення для будівництва житла".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації - начальника Головного управління житлового забезпечення Голицю М. М.

 

Голова

О. Омельченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали