ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.07.2012 р. N 1259

Київ

Про будівництво житлового будинку для працівників КП "Київський метрополітен" та ПАТ"Київметробуд" на просп. 40-річчя Жовтня у Голосіївському районі за програмою доступного житла

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15.03.2012 N 327/7664 "Про надання комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку для працівників КП "Київський метрополітен" та ПАТ "Київметробуд" з об'єктами інфраструктури та блоком первинного обслуговування на просп. 40-річчя Жовтня, 74 у Голосіївському районі м. Києва" (Рішення N 327/7664), з метою забезпечення належного рівня житлових умов працівників КП "Київський метрополітен" і ПАТ "Київметробуд" та збільшення обсягів будівництва житла за програмою доступного житла, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд") замовником будівництва житлового будинку для працівників КП "Київський метрополітен" та ПАТ "Київметробуд" з об'єктами інфраструктури та блоком первинного обслуговування на просп. 40-річчя Жовтня, 74 у Голосіївському районі.

2. КП "Київський метрополітен" та ПАТ "Київметробуд" надати до Головного управління житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) списки працівників, які перебувають на квартирному обліку, для укладання договорів на фінансування житла.

3. КП "Спецжитлофонд":

3.1. Одержати вихідні дані на проектування об'єкта у встановленому законодавством порядку.

3.2. Визначити генеральні проектну та підрядну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Розробити та затвердити проектно-кошторисну документацію на будівництво житлового будинку, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.5. У складі проекту будівництва виконати розрахунки щодо забезпечення населення об'єктами соціально-побутового призначення і передбачити їх розміщення та будівництво одночасно із спорудженням житлового будинку.

3.6. Здійснити будівництво житлового будинку, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, за рахунок коштів міського бюджету, коштів громадян та залучених коштів.

3.7. Забезпечити введення будинку в експлуатацію згідно з термінами, передбаченими проектом будівництва.

3.8. Після виконання підпункту 3.7 цього пункту передати житловий будинок, зазначений у пункті 1 цього розпорядження, балансоутримувачу, визначеному в установленому законодавством порядку.

4. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

4.1. Надати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції до програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335) та наступні роки щодо включення будівництва житлового будинку на просп. 40-річчя Жовтня, 74 у Голосіївському районі за рахунок коштів міського бюджету, коштів громадян та залучених коштів.

4.2. Укласти з громадянами, згідно зі списками, зазначеними в пункті 2 цього розпорядження, договори на фінансування житла у житловому будинку на просп. 40-річчя Жовтня, 74 у Голосіївському районі.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали