ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.06.2012 р. N 966

Київ

Про будівництво житлового будинку на вул. Бударіна, 3 у Святошинському районі

Відповідно до статті 47 Конституції України, статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 30 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), Житлового кодексу Української РСР, рішення Київської міської ради від 22.09.2011 N 125/6341 "Про надання комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування доступного житла на вул. Бударіна, 3 у Святошинському районі м. Києва", з метою збільшення обсягів будівництва житла для громадян, які перебувають на квартирному або кооперативному обліку, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником будівництва житлового будинку на вул. Бударіна, 3 у Святошинському районі комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд").

2. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. За поданням районних в місті Києві державних адміністрацій, головних управлінь, управлінь виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), підприємств, установ та організацій сформувати в установленому порядку списки громадян, які перебувають на квартирному обліку та дали згоду на оплату вартості житла за програмою доступного житла.

2.2. Сформувати в установленому порядку списки громадян, які перебувають на кооперативному обліку і дали згоду на оплату вартості житла за програмою доступного житла.

2.3. Укласти з громадянами, згідно зі списками, зазначеними в підпунктах 2.1, 2.2 цього пункту, договори, якими передбачити порядок оплати та передачі у власність квартир у житловому будинку на вул. Бударіна, 3 у Святошинському районі.

2.4. Надати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції до програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік та наступні роки щодо включення будівництва житлового будинку на вул. Бударіна, 3 у Святошинському районі за рахунок коштів міського бюджету, коштів громадян та залучених коштів і зовнішніх інженерних мереж до зазначеного житлового будинку за рахунок коштів міського бюджету та залучених коштів.

3. КП "Спецжитлофонд":

3.1. Одержати вихідні дані на проектування об'єкта у встановленому законодавством порядку.

3.2. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельні організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Розробити та затвердити проектно-кошторисну документацію на будівництво житлового будинку, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.5. У складі проекту будівництва виконати розрахунки щодо забезпечення населення об'єктами соціально-побутового призначення і передбачити їх розміщення та будівництво одночасно із спорудженням житлового будинку.

3.6. Здійснити будівництво житлової площі у житловому будинку на вул. Бударіна, 3 у Святошинському районі за рахунок коштів міського бюджету, коштів громадян та залучених коштів.

Фінансування будівництва нежитлових приміщень у житловому будинку на вул. Бударіна, 3 у Святошинському районі здійснити за рахунок залучених коштів фізичних та юридичних осіб.

Будівництво зовнішніх інженерних мереж до житлового будинку на вул. Бударіна, 3 у Святошинському районі здійснити за рахунок коштів міського бюджету та залучених коштів.

3.7. Забезпечити введення будинку в експлуатацію згідно з термінами, передбаченими проектом будівництва.

3.8. Після виконання підпункту 3.7 цього пункту передати житловий будинок, зазначений у пункті 1 цього розпорядження, балансоутримувачу, визначеному в установленому законодавством порядку.

4. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали