ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.06.2012 р. N 1075

Київ

Про будівництво житлового будинку на вул. Булгакова, 13 у Святошинському районі

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Указу Президента України від 08.11.2007 N 1077/2007 "Про заходи щодо будівництва доступного житла в Україні та поліпшення забезпечення громадян житлом", рішень Київської міської ради від 16.09.2010 N 30/4842 "Про затвердження Програми будівництва (придбання) доступного житла у м. Києві на 2010 - 2017 роки", від 22.09.2011 N 126/6342 "Про надання комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування доступного житла на вул. Булгакова, 13 у Святошинському районі м. Києва", з метою будівництва житлового будинку на вул. Булгакова, 13, врегулювання майнових питань інвесторів будівництва та зменшення соціальної напруги, а також збільшення обсягів будівництва житла для громадян, які перебувають на квартирному обліку і користуються правом позачергового або першочергового забезпечення житлом та для тих, які тривалий час перебувають на загальній черзі квартирного обліку, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд") замовником будівництва житлового будинку на вул. Булгакова, 13 у Святошинському районі у встановленому законодавством порядку.

2. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. За участю ліквідаційної комісії Святошинської районної у м. Києві ради та спільно з КП "Спецжитлофонд" вирішити в установленому порядку майнові питання інвесторів (фізичних та юридичних осіб), з якими укладені договори на участь у фінансуванні будівництва житлового будинку, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

2.2. За поданням районних в місті Києві державних адміністрацій, головних управлінь, управлінь виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), підприємств, установ та організацій сформувати в установленому порядку списки громадян, які перебувають на квартирному обліку, для укладання за програмою будівництва доступного житла договорів про фінансування будівництва житла.

2.3. Укласти з громадянами, згідно зі списками, зазначеними в підпункті 2.2 цього пункту, договори про фінансування будівництва житла у будинку на вул. Булгакова, 13 у Святошинському районі.

2.4. Надати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції до програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік та наступні роки щодо будівництва житлового будинку, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, за рахунок коштів міського бюджету та залучених коштів.

3. КП "Спецжитлофонд":

3.1. Забезпечити проведення фінансово-технічної експертизи фактично виконаних будівельно-монтажних робіт будівництва житлового будинку, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

3.2. Визначити генеральні проектну та підрядну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Розробити та затвердити проектно-кошторисну документацію на будівництво житлового будинку, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали