МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 травня 2017 року N 489

Про бухгалтерський облік дебіторської та кредиторської заборгованості

Відповідно до статті 58 Бюджетного кодексу України, статті 10 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Порядку бухгалтерського обліку окремих активів та зобов'язань бюджетних установ та внесення змін до деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку бюджетних установ, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.04.2014 N 372 (Порядок N 372), Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 N 879 (Положення N 879), та метою здійснення внутрішнього контролю за станом дебіторської та кредиторської заборгованості установами, організаціями, закладами та підприємствами, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України, наказую:

1. Керівникам установ, організацій, закладів та підприємств, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України, забезпечити:

1) щорічне проведення інвентаризації дебіторської та кредиторської заборгованості;

2) списання дебіторської заборгованості, строк позовної давності якої минув і яка є безнадійною до стягнення на підставі рішення керівника з відображенням зміни результатів виконання кошторису;

3) щоквартальне списання кредиторської заборгованості, строк позовної давності якої минув, за загальним та спеціальним фондами відповідного бюджету (крім власних надходжень бюджетних установ) на підставі розпорядчого документа керівника установи вищого рівня.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ковтонюка П. А.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали