Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про часткове відшкодування витрат на проїзд у міському транспорті Почесним донорам України, які зареєстровані в м. Чернівцях

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 12.12.2017 р. N 662/25

Про часткове відшкодування витрат на проїзд у міському транспорті Почесним донорам України, які зареєстровані в м. Чернівцях

Відповідно до статей 34, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання комплексної Програми "Захист" м. Чернівців на 2016 - 2018 роки (Програма N 357), зі змінами та доповненнями, враховуючи клопотання Чернівецької міської організації Товариства Червоного Хреста України та з метою соціального захисту окремих громадян міста Чернівців, виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. Встановити з 2018 року щомісячну виплату в розмірі 120 грн. (без оподаткування) для часткового відшкодування витрат на проїзд у міському транспорті Почесним донорам України, які зареєстровані в м. Чернівцях та не відносяться до категорії пенсіонерів або отримувачів державних соціальних допомог по інвалідності (надалі - Почесні донори).

2. Щомісячна виплата Почесним донорам, проводиться з місяця наступного за місяцем, в якому виникло таке право, але не раніше місяця звернення заявника або його законного представника.

3. Департаменту праці та соціального захисту населення міської ради здійснювати нарахування та оподаткування щомісячної виплати згідно з чинним законодавством, в межах асигнувань, передбачених кошторисом.

4. У разі втрати права на одержання щомісячної виплати Почесним донорам, виплата припиняється з наступного місяця.

5. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 23.12.2015 р. N 753/26 "Про часткове відшкодування витрат на проїзд у міському транспорті Почесним донорам України, які зареєстровані в м. Чернівцях" (Рішення N 753/26).

6. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради.

7. Організацію виконання цього рішення покласти на департамент праці та соціального захисту населення міської ради.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Паскаря О. Є.

 

Чернівецький міський голова

О. Каспрук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали