Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про часткову зміну межі Кіровоградської і Полтавської областей

УКАЗ
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про часткову зміну межі Кіровоградської і Полтавської областей

Виходячи з того, що підприємства міста Світловодська і селища міського типу Власівки Кіровоградської області становлять єдиний промисловий комплекс і враховуючи, що Власівська селищна Рада в адміністративному відношенні підпорядкована Світловодській міській Раді депутатів трудящих, а її землі знаходяться в межах Полтавської області, Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

змінити біля міста Світловодська межу Кіровоградської та Полтавської областей, включивши територію в кількості 1976 га до складу Кіровоградської області згідно з описом, що додається.

 

Голова Президії
Верховної Ради Української РСР

І. ГРУШЕЦЬКИЙ

Секретар Президії
Верховної Ради Української РСР

Я. КОЛОТУХА

м. Київ
21 листопада 1972 року
N 1192-VIII

 

 

Додаток
до Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 21 листопада 1972 року "Про часткову зміну межі Кіровоградської і Полтавської областей"

ОПИС
уточненої межі між Кіровоградською і Полтавською областями Української РСР в зоні Кременчуцької ГЕС

У зв'язку з частковою зміною існуючої межі по фактичному землекористуванню між Кіровоградською і Полтавською областями біля міста Світловодська встановлюється така межа:

від існуючої межі біля греблі по водосховищу Кременчуцької гідроелектростанції на відстані 150 метрів від греблі до пересічення з шляхом із села Недогарки в село Максимівку, далі на південний схід по залізниці та шосейному шляху до смуги селища міського типу Власівки і по східних межах селища та прилеглих територій, переданих в користування промисловим підприємствам селища Власівки, до існуючої межі областей на схід від греблі гідроелектростанції.

 

Секретар Президії
Верховної Ради Української РСР

Я. КОЛОТУХА
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали