ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.02.2017 р. N 117

Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році

Відповідно до статей 15, 16, 43 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 24 лютого 2017 року N 44/2017 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році" (Указ N 44/2017), постанови Кабінету Міністрів від 21 березня 2002 року N 352 "Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом", з метою організованого проведення та забезпечення призову і відправки призваних громадян у військові частини:

1. Для керівництва та контролю за діяльністю районних (міських) призовних комісій утворити обласну призовну комісію.

2. Затвердити склад обласної призовної комісії згідно з додатком.

3. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Новгорода-Сіверського та районним (міським) військовим комісаріатам:

3.1. Забезпечити у березні - травні та вересні-листопаді 2017 року виконання заходів, пов'язаних з підготовкою та проведенням чергових призовів на строкову військову службу придатних за станом здоров'я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

3.2. До 03 березня та до 01 вересня 2017 року утворити і затвердити персональні склади районних і міських призовних комісій, графіки засідань, порядки проведення та забезпечення заходів з організації призову громадян України на строкову військову службу.

3.3. Забезпечити своєчасне прибуття призовників на районні (міські) призовні комісії та обласний збірний пункт, організувати урочисті відправки призваних до Збройних Сил України та інших військових формувань.

3.4. Для проведення медичного огляду громадян, призову їх на військову службу, відправки призваних осіб до військових частин забезпечити районні (міські) військові комісаріати обладнаними призовними дільницями, необхідною кількістю технічних працівників та обслуговуючого персоналу, медикаментами, інструментарієм, медичним і господарським майном, автомобільним транспортом, а також вжити заходів щодо охорони громадського порядку.

3.5. Районним (міським) призовним комісіям забезпечити безкоштовне проведення призовникам, які безпосередньо підлягають відправці до військових частин, аналізів, відповідно п. 2.5 Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 року N 402, із змінами.

4. Управлінню охорони здоров'я обласної державної адміністрації:

4.1. До 08 березня та до 01 вересня 2017 року визначити наказом начальника Управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації лікарів-спеціалістів та середній медичний персонал для роботи у складі обласної медичної комісії, а також перелік лікувально-профілактичних закладів м. Чернігова для проведення стаціонарного чи амбулаторного обстеження призовників згідно з направленням обласної медичної комісії.

4.2. Забезпечити роботу обласної медичної комісії на збірному пункті Чернігівського обласного військового комісаріату з 16 березня по 31 травня та з 18 вересня по 30 листопада 2017 року.

5. Головному управлінню Національної поліції в області забезпечити у квітні - травні та жовтні - листопаді 2017 року, під час перебування призовників на збірному пункті, чергування наряду поліції для підтримання громадського порядку на обласному збірному пункті і прилеглій до нього території. На підставі статті 38 частини 3 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" організувати, за зверненням військових комісаріатів, розшук та доставку до військових комісаріатів призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу.

6. Виконавчому комітету Чернігівської міської ради, КП "Чернігівське тролейбусне управління" Чернігівської міської ради (за згодою), на період відправок до військових частин, забезпечити за заявками обласного військового комісаріату перевезення призовників з обласного збірного пункту до залізничного вокзалу м. Чернігова.

7. Після проведення призовів, у червні 2017 року - за підсумками весняного призову і в грудні 2017 року - за підсумками осіннього призову, обласній призовній комісії перевірити законність прийнятих районними (міськими) призовними комісіями рішень про надання відстрочки чи звільнення від призову громадян призовного віку за різними обставинами.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. П. Куліч

 

Додаток
до розпорядження Чернгіівської обласної державної адміністрації
27.02.2017 N 117

СКЛАД
обласної призовної комісії

Сергієнко
Сергій Федорович

заступник голови обласної державної адміністрації, голова комісії;

Криворучко
Олександр Віталійович

військовий комісар Чернігівського обласного військового комісаріату, заступник голови комісії (за згодою);

Лузан
Віктор Іванович

начальник відділу комплектування та призову - заступник військового комісара Чернігівського обласного військового комісаріату, секретар комісії (за згодою);

Болдирев
Сергій Михайлович

директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації;

Кодовбецький
Ігор Анатолійович

старший офіцер відділу комплектування та призову Чернігівського обласного військового комісаріату, старший лікар обласної медичної комісії (за згодою);

Рафаловський
Віталій Едуардович

головний спеціаліст відділу загальної середньої корекційної освіти Управління освіти і науки обласної державної адміністрації;

Шанський
Віктор Миколайович

начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Чернігівській області (за згодою).

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

Н. А. Романова
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали