НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.06.2012 р. N 68-111/983

Генеральний департамент інформаційних технологій та платіжних систем
Управління нагляду (оверсайта) за платіжними системами та системами розрахунків

Банкам України
Членам/учасникам міжнародних платіжних систем


Національний банк України вважає за необхідне повідомити таке.

Відповідно до статті 12 Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" договори, укладені банками про членство/участь у міжнародних платіжних системах, створених нерезидентами, мають бути зареєстровані в Національному банку України.

Згідно із пунктом 9 розділу III Положення про діяльність в Україні внутрішньодержавних і міжнародних платіжних систем, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 25.09.2007 N 348 (зі змінами), у разі зміни назви та/або організаційно-правової форми власності банк, який отримав в Національному банку України реєстраційне свідоцтво про членство/участь у міжнародній платіжній системі, зобов'язаний протягом семи календарних днів після реєстрації змін відповідно до законодавства України повернути до Національного банку України оригінал цього реєстраційного свідоцтва для отримання нового.

Аналіз наявних у Національного банку України даних говорить про те, що на сьогодні не всі банки виконали вимоги вищезазначеного положення.

Враховуючи вищевикладене, просимо у найкоротший термін перевірити наявні у банку реєстраційні свідоцтва про членство/участь у міжнародних платіжних системах та, у разі потреби, повернути їх до Національного банку України для отримання нових.

 

Директор Генерального департаменту
інформаційних технологій та
платіжних систем

Н. Б. Синявська

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали