ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.05.2017 р. N 573

Київ

Про деякі організаційні питання, пов'язані з розміщенням пересувного атракціону (тролей) у місті Києві

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва", враховуючи звернення комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо" від 16 березня 2017 року N 602 (221-244), з метою створення належних умов проведення дозвілля мешканців і гостей міста Києва:

1. Погодитися з пропозицією комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо" (далі - КП "Плесо") щодо визначення на конкурентних засадах шляхом проведення торгів суб'єкта господарювання, що буде розміщувати та експлуатувати пересувний атракціон (тролей) біля пішохідного мосту через річку Дніпро у місті Києві з влаштуванням станцій на пляжі "Центральний" на Трухановому острові та на оглядовому майданчику біля арки Дружби народів (далі - пересувний атракціон) до 15 жовтня 2017 року.

2. Взяти до відома, що відповідальність за організацію проведення торгів та покладання на переможця торгів обов'язку дотримання вимог нормативно-правових актів при проектуванні, розміщенні та експлуатації пересувного атракціону взяло на себе КП "Плесо".

3. Взяти до відома, що:

3.1. Проектування, розміщення, експлуатація пересувного атракціону переможцем торгів здійснюється за умови забезпечення ним дотримання вимог Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 01 березня 2006 року N 110, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07 квітня 2006 року за N 405/12279, Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, та інших актів, що встановлюють вимоги до розміщення пересувних атракціонів.

3.2. Відповідальність за дотримання вимог нормативно-правових та інших актів під час вирішення питань, пов'язаних із розміщенням і подальшою експлуатацією пересувного атракціону, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження, покладається на переможця торгів.

4. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення змісту цього розпорядження у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали