КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 200/6416

Про деякі питання діяльності комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передаються до сфери управління Подільській районній в місті Києві державній адміністрації

Відповідно до частини п'ятої статті 57, статей 59, 78 Господарського кодексу України, пунктів 30, 31 статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Київради від 09.09.2010 N 7/4819 "Про питання організації управління районами в місті Києві", від 02.12.2010 N 284/5096 "Про питання комунальної власності територіальної громади міста Києва", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.12.2010 N 1112 "Про питання організації управління районами в місті Києві" та з метою підвищення ефективності використання майна комунальної власності територіальної громади міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Змінити найменування комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва:

1.1. Комунальне підприємство "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду Подільського району" Подільської районної у м. Києві ради на комунальне підприємство "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду Подільського району міста Києва".

1.2. Комунальне підприємство "Центральний" Подільської районної у м. Києві ради на комунальне підприємство "Центральний Подільського району міста Києва".

1.3. Комунальне підприємство "Введенське" Подільської районної у м. Києві ради на комунальне підприємство "Введенське Подільського району міста Києва".

1.4. Комунальне підприємство "Куренівське" Подільської районної у м. Києві ради на комунальне підприємство "Куренівське Подільського району міста Києва".

1.5. Комунальне підприємство "Вітряні гори" Подільської районної у м. Києві ради на комунальне підприємство "Вітряні гори Подільського району міста Києва".

1.6. Комунальне підприємство "Галицьке" Подільської районної у м. Києві ради на комунальне підприємство "Галицьке Подільського району міста Києва".

1.7. Комунальне підприємство "Мостицький" Подільської районної у м. Києві ради на комунальне підприємство "Мостицький Подільського району міста Києва".

1.8. Комунальне підприємство "Лісове" Подільської районної у м. Києві ради на комунальне підприємство "Лісове Подільського району міста Києва".

1.9. Комунальне підприємство "Синьоозерне" Подільської районної у м. Києві ради на комунальне підприємство "Синьоозерне Подільського району міста Києва".

1.10. Комунальне підприємство "Виноградар" Подільської районної у м. Києві ради на комунальне підприємство "Виноградар Подільського району міста Києва".

1.11. Комунальне підприємство "Нивки" Подільської районної у м. Києві ради на комунальне підприємство "Нивки Подільського району міста Києва".

1.12. Комунальне підприємство "Поділ-Житло" Подільської районної у м. Києві ради на комунальне підприємство "Поділ-Житло Подільського району міста Києва".

2. Припинити комунальне підприємство по паркуванню та зберіганню транспортних засобів "Поділпарксервіс" шляхом приєднання до комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київтранспарксервіс".

3. Віднести до сфери управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Комунальне підприємство "Аптека-музей".

3.2. Комунальне підприємство "Поділ-Нерухомість" та підпорядкувати його Головному управлінню внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) затвердити статути комунальних підприємств, зазначених у пункті 3 цього рішення.

5. Припинити комунальне підприємство "Оренда" шляхом приєднання до комунального підприємства "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду Подільського району міста Києва".

6. Припинити шляхом ліквідації наступні комунальні підприємства:

6.1. Комунальне підприємство "Інформаційна агенція Подільського району".

6.2. Комунальне підприємство "Поділ".

6.3. Комунальне підприємство "Транс-Проект".

7. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) на виконання пункту 6 цього рішення:

7.1. Утворити ліквідаційні комісії.

7.1.1. Ліквідаційним комісіям затвердити проміжні і ліквідаційні баланси та подати їх на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

8. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) та Подільській районній в місті Києві державній адміністрації вжити всіх організаційно-правових заходів згідно з законодавством України щодо виконання пунктів 1 - 7 цього рішення.

9. Передати до сфери управління Подільської районної в місті Києві державної адміністрації наступні комунальні підприємства:

9.1. Комунальне підприємство "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду Подільського району міста Києва".

9.2. Комунальне підприємство "Центральний Подільського району міста Києва".

9.3. Комунальне підприємство "Введенське Подільського району міста Києва".

9.4. Комунальне підприємство "Куренівське Подільського району міста Києва".

9.5. Комунальне підприємство "Вітряні гори Подільського району міста Києва".

9.6. Комунальне підприємство "Галицьке Подільського району міста Києва".

9.7. Комунальне підприємство "Мостицький Подільського району міста Києва".

9.8. Комунальне підприємство "Лісове Подільського району міста Києва".

9.9. Комунальне підприємство "Синьоозерне Подільського району міста Києва".

9.10. Комунальне підприємство "Виноградар Подільського району міста Києва".

9.11. Комунальне підприємство "Нивки Подільського району міста Києва".

9.12. Комунальне підприємство "Поділ-Житло Подільського району міста Києва".

9.13. Комунальне підприємство "Поділ-Благоустрій".

9.14. Комунальне підприємство "Шкільне харчування".

9.15. Комунальне підприємство "Поділ-ІнвестРеконструкція".

10. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) затвердити статути комунальних підприємств, зазначених у пункті 9 цього рішення, з урахуванням зміни власника.

11. Взяти до відома, що підприємства комунальної власності територіальної громади міста Києва, зазначені в пункті 9 цього рішення, є правонаступниками попередніх комунальних підприємств.

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконавчий орган Київської міської ради (Київську міську державну адміністрацію).

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали