КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 396/6612

Про деякі питання діяльності комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передаються до сфери управління Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації

Відповідно до статті 56, частини п'ятої статті 57, статей 59, 78 Господарського кодексу України, пункту 31 статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Київради від 09.09.2010 N 7/4819 "Про питання організації управління районами в місті Києві", від 02.12.2010 N 284/5096 "Про питання комунальної власності територіальної громади міста Києва" (Перелік N 284/5096), розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.12.2010 N 1112 "Про питання організації управління районами в місті Києві" та з метою підвищення ефективності використання майна комунальної власності територіальної громади міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Змінити найменування комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва:

1.1. Комунальне підприємство "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду Деснянської районної у м. Києві ради" на комунальне підприємство "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Деснянського району м. Києва.

1.2. Комунальне підприємство "Автотранспортник" Деснянської районної у місті Києві ради на комунальне підприємство "Автотранспортник" Деснянського району м. Києва.

1.3. Комунальне підприємство "Зеніт" Деснянської районної у м. Києві ради на комунальне підприємство "Зеніт" Деснянського району м. Києва.

2. Припинити діяльність державного комунального підприємства по утриманню будівель, споруд та прибудинкової території Ватутінського району "Житлоремфонд" шляхом приєднання до комунального підприємства по утриманню житлового господарства "Житлорембудсервіс" Деснянського району м. Києва.

2.1. Визначити, що комунальне підприємство по утриманню житлового господарства "Житлорембудсервіс" Деснянського району м. Києва є правонаступником державного комунального підприємства по утриманню будівель, споруд та прибудинкової території Ватутінського району "Житлоремфонд".

2.2. Припинити діяльність комунального підприємства "Школяр" Деснянської районної в місті ради" шляхом приєднання до комунального підприємства "Зеніт" Деснянського району м. Києва.

2.3. Визначити, що комунальне підприємство "Зеніт" Деснянського району м. Києва є правонаступником комунального підприємства "Школяр" Деснянської районної в місті ради.

3. Передати до сфери управління Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації такі комунальні підприємства:

3.1. Комунальне підприємство "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Деснянського району м. Києва.

3.2. Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства "Житлорембудсервіс" Деснянського району м. Києва.

3.3. Комунальне підприємство "Автотранспортник" Деснянського району м. Києва.

3.4. Комунальне підприємство "Ватутінськінвестбуд" Деснянського району м. Києва.

3.5. Комунальне підприємство "Деснянський районний центр "Здоров'я" Деснянського району м. Києва.

3.6. Комунальне підприємство "Зеніт" Деснянського району м. Києва.

4. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) затвердити статути підприємств комунальної власності територіальної громади м. Києва, зазначених у пункті 3 цього рішення.

4.1. Здійснити організаційно-правові заходи, пов'язані з виконанням пунктів 1, 2 цього рішення.

4.2. Закріпити на праві господарського відання майно за комунальними підприємствами, що передані до сфери управління Деснянського району м. Києва, згідно з пунктам 3 цього рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали