КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 758/6994

Про деякі питання діяльності комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передані до сфери управління Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації

Відповідно до статті 56, частини п'ятої статті 57, статей 59, 78 Господарського кодексу України, пункту 31 статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Київради від 09.09.2010 N 7/4819 "Про питання організації управління районами в місті Києві", від 02.12.2010 N 284/5096 "Про питання комунальної власності територіальної громади міста Києва" (Перелік N 284/5096), розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.12.2010 N 1112 "Про питання організації управління районами в місті Києві" та з метою підвищення ефективності використання майна комунальної власності територіальної громади міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Змінити найменування комунального автотранспортного підприємства Дніпровської районної у м. Києві ради на комунальне автотранспортне підприємство Дніпровського району м. Києва.

2. Створити:

2.1. Комунальне підприємство "Керуюча дирекція Дніпровського району м. Києва".

2.2. Комунальне підприємство "Комсомольський" Дніпровського району м. Києва на базі комунального майна, що перебуває на обслуговуванні житлових ремонтно-експлуатаційних організацій N 403, N 404.

2.3. Комунальне підприємство "Воскресенський" Дніпровського району м. Києва на базі комунального майна, що перебуває на обслуговуванні житлових ремонтно-експлуатаційних організацій N 406, N 408, N 409.

2.4. Комунальне підприємство "Райдужний" Дніпровського району м. Києва на базі комунального майна, що перебуває на обслуговуванні житлових ремонтно-експлуатаційних організацій N 411, N 412, N 413.

2.5. Комунальне підприємство "ДВРЗ" Дніпровського району м. Києва на базі комунального майна, що перебуває на обслуговуванні житлової ремонтно-експлуатаційної організації N 415.

2.6. Комунальне підприємство "Березняки" Дніпровського району м. Києва на базі комунального майна, що перебуває на обслуговуванні житлової ремонтно-експлуатаційної організації N 418.

2.7. Комунальне підприємство "Русанівка" Дніпровського району м. Києва на базі комунального майна, що перебуває на обслуговуванні житлових ремонтно-експлуатаційних організацій N 405, N 420.

3. Припинити комунальне підприємство "Фінансово-розрахунковий центр "Дніпровський" Дніпровської районної у м. Києві ради шляхом приєднання його до комунального підприємства "Керуюча дирекція Дніпровського району м. Києва".

4. Припинити комунальне підприємство "Дирекція з управління та обслуговування житлового та нежитлового фонду" Дніпровської районної у м. Києві ради шляхом приєднання його до комунального підприємства по утриманню житлового господарства Дніпровського району м. Києва.

5. Припинити комунальне підприємство "Редакція газети "Дніпровські новини" Дніпровської районної у м. Києві ради шляхом приєднання його до комунального підприємства "Редакція газети "Вечірній Київ" Київської міської ради.

6. Припинити шляхом ліквідації:

6.1. Комунальне підприємство "Муніципальна телерадіокомпанія "Місто" Дніпровської районної у м. Києві ради.

6.2. Комунальне підприємство "Дніпробудтехсервіс" Дніпровської районної у м. Києві ради.

7. Передати до сфери управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації такі комунальні підприємства:

7.1. Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства Дніпровського району м. Києва.

7.2. Комунальне автотранспортне підприємство Дніпровського району м. Києва.

7.3. Комунальний театрально-видовищний заклад культури Дніпровського району м. Києва "Театр української традиції "Дзеркало".

7.4. Комунальне підприємство "Керуюча дирекція Дніпровського району м. Києва".

7.5. Комунальне підприємство "Комсомольський" Дніпровського району м. Києва.

7.6. Комунальне підприємство "Воскресенський" Дніпровського району м. Києва.

7.7. Комунальне підприємство "Райдужний" Дніпровського району м. Києва.

7.8. Комунальне підприємство "ДВРЗ" Дніпровського району м. Києва.

7.9. Комунальне підприємство "Березняки" Дніпровського району м. Києва.

7.10. Комунальне підприємство "Русанівка" Дніпровського району м. Києва.

8. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації:

8.1. Вжити організаційно-правові заходи згідно з законодавством України щодо виконання пунктів 3, 4, 7 цього рішення.

8.2. Затвердити статути комунальних підприємств, зазначених у пункті 8 цього рішення, з урахуванням зміни найменування та власника.

8.3. Визначити і закріпити на праві господарського відання за комунальними підприємствами, зазначеними в пункті 8 цього рішення, майно, яке передано до сфери управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

9. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) спільно з Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією здійснити організаційно-правові заходи згідно з законодавством України щодо виконання пунктів 5, 6 цього рішення.

10. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації в установленому порядку затвердити передавальний акт, проміжний ліквідаційний та ліквідаційний баланси.

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали