КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА  
IV сесія VIII скликання 

РІШЕННЯ

від 22 червня 2017 року N 616/2778

Про деякі питання діяльності комунальних підприємств, що передані до сфери управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Відповідно до статей 104 - 107, 169, 327 Цивільного кодексу України, статей 59, 78, 135 Господарського кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", пункту 30 частини першої статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою посилення ефективності управління майном та вдосконалення роботи комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, Київська міська рада вирішила:

1. Відмінити реорганізацію комунального підприємства "Житлосервіс "Приозерне" Оболонського району у м. Києві, комунального підприємства "Житлосервіс "Оболонь" Оболонського району у м. Києві, комунального підприємства "Житлосервіс "Куренівка" Оболонського району у місті Києві шляхом їх злиття в комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва".

2. Внести до рішення Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року N 270/270 "Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва" (Рішення N 270/270) такі зміни:

2.1. Пункт 13 рішення викласти у такій редакції:

"13. Створити комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва" та віднести його до сфери управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

Визначити розмір статутного капіталу комунального підприємства "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва" в сумі 10783,88 (десять тисяч сімсот вісімдесят три гривні 88 копійок) гривні, сформованого за рахунок майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, згідно з додатком до цього рішення".

2.2. Пункт 14 рішення викласти у такій редакції:

"14. Комунальному підприємству "Житлосервіс "Приозерне" Оболонського району у м. Києві, комунальному підприємству "Житлосервіс "Оболонь" Оболонського району у м. Києві, комунальному підприємству "Житлосервіс "Куренівка" Оболонського району у м. Києві, комунальному підприємству "Служба замовника житлово-комунальних послуг" Оболонського району у м. Києві" та комунальному підприємству "Оболоньжитлоексплуатація" Оболонського району у м. Києві передати новоствореному комунальному підприємству "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва" житловий фонд, який був переданий до сфери управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації та знаходиться у них на балансі, а також інше нерухоме та рухоме майно, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває на їх балансі станом на 01 серпня 2014 року.".

2.3. Підпункт 28.4 пункту 28 рішення викласти у такій редакції:

"28.4. Утворити комісію з реорганізації комунального підприємства "Розрахунковий центр "Голосіїво" шляхом приєднання його до комунального підприємства "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району м. Києва".".

2.4. Підпункт 28.5 пункту 28 рішення викласти у такій редакції:

"28.5. Затвердити передавальний акт у встановленому порядку.".

2.5. У підпункті 28.6 пункту 28 рішення слово та цифри "пунктів 2, 13" замінити словом та цифрою "пункту 2".

3. Віднести до сфери управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та підпорядкувати Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Комунальне підприємство "Житлосервіс "Приозерне" Оболонського району у м. Києві.

3.2. Комунальне підприємство "Житлосервіс "Оболонь" Оболонського району у м. Києві.

3.3. Комунальне підприємство "Житлосервіс "Куренівка" Оболонського району у м. Києві.

4. У рішенні Київської міської ради від 01 листопада 2012 року N 297/8581 "Про деякі питання діяльності комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передаються до сфери управління Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації" (Рішення N 297/8581) підпункти 2.1 - 2.3 пункту 2 виключити.

У зв'язку з цим підпункти 2.4 - 2.8 пункту 2 вважати підпунктами 2.1 - 2.5 відповідно.

5. Реорганізувати комунальне підприємство "Житлосервіс "Приозерне" Оболонського району у м. Києві, комунальне підприємство "Житлосервіс "Оболонь" Оболонського району у м. Києві, комунальне підприємство "Житлосервіс "Куренівка" Оболонського району у м. Києві шляхом їх приєднання до комунального підприємства "Центр обслуговування споживачів Шевченківського району".

6. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог - два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо реорганізації комунального підприємства "Житлосервіс "Приозерне" Оболонського району у м. Києві, комунального підприємства "Житлосервіс "Оболонь" Оболонського району у м. Києві, комунального підприємства "Житлосервіс "Куренівка" Оболонського району у м. Києві.

7. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

7.1. Внести зміни до статутів комунального підприємства "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва" та комунального підприємства "Центр обслуговування споживачів Шевченківського району".

7.2. Здійснити організаційно-правові заходи, пов'язані з виконанням пункту 5 цього рішення.

7.3. Утворити комісії з реорганізації комунального підприємства "Житлосервіс "Приозерне" Оболонського району у м. Києві, комунального підприємства "Житлосервіс "Оболонь" Оболонського району у м. Києві, комунального підприємства "Житлосервіс "Куренівка" Оболонського району у м. Києві шляхом їх приєднання до комунального підприємства "Центр обслуговування споживачів Шевченківського району".

7.4. Затвердити передавальні акти у встановленому порядку.

7.5. Привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього рішення.

8. Оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу та постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
09.10.2014 N 270/270
(в редакції рішення Київської міської ради
від 22.06.2017 N 616/2778)

Майно, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, за рахунок якого сформовано статутний капітал комунального підприємства "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва"

N
з/п

Найменування

Інвентарний номер

Одиниця виміру

Кількість

Залишкова вартість, грн, станом на 01.02.2017

Примітка

1

Сканер
A4 Epson Work Force
DS-520

10408129

шт.

1

10783,88

Перебуває у господарському віданні комунального підприємства "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва"

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали