ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА МОРСЬКОМУ ТА РІЧКОВОМУ ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

від 20 лютого 2012 року N 37

Про деякі питання діяльності міжрегіональних територіальних органів Укрморрічінспекції

З метою поліпшення та спрощення умов та порядку подання до Укрморрічінспекції документів на реєстрацію суден у Державному судновому реєстрі України і Судновій книзі України, відповідно до Положення про Державну інспекцію України з безпеки на морському та річковому транспорті, затвердженого Указом Президента України від 08.04.2011 N 447 (Указ N 447/2011), наказую:

1. Начальникам Одеського та Севастопольського міжрегіональних управлінь, Київського, Львівського та Дніпропетровського міжрегіональних відділів, завідувачам Маріупольського та Харківського міжрегіональних секторів Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті під персональну відповідальність забезпечити:

1.1. Прийняття від юридичних та фізичних осіб документів щодо здійснення реєстраційних дій у Державному судновому реєстрі України і Судновій книзі України (далі - документи), оформлених згідно з чинним законодавством, із зазначенням вхідної дати та номера.

1.2. В одноденний термін після отримання документів їх пересилання засобами кур'єрського зв'язку або поштою (рекомендованим листом або листом з оголошеною цінністю) на ім'я Голови Укрморрічінспекції супровідним листом з описом документів по кожному судновласнику.

2. Управлінню надання права плавання під державним прапором та видачі суднових документів забезпечити опрацювання документів в установленому законодавством порядку.

3. Управлінню документообігу, контролю та господарської діяльності забезпечити:

3.1. Доведення цього наказу до відома начальників Одеського та Севастопольського міжрегіональних управлінь, Київського, Львівського та Дніпропетровського міжрегіональних відділів, завідувачів Маріупольського та Харківського міжрегіональних секторів Укрморрічінспекції.

3.2. У тижневий термін розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Укрморрічінспекції.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

Б. Нікіфоров

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали