Додаткова копія: Про деякі питання діяльності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 22 березня 2018 року N 374/4438

Про деякі питання діяльності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до статті 109 Цивільного кодексу України, статей 26, 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 року N 179 "Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій", з метою оптимізації структури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Київська міська рада вирішила:

1. Утворити Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) шляхом виділу управління з питань надзвичайних ситуацій з Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Встановити, що Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) є правонаступником Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині відповідного майна, прав та обов'язків.

3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

3.1. Здійснити організаційно-правові заходи щодо утворення структурного підрозділу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), зазначеного у пункті 1 цього рішення.

3.2. Утворити комісію з виділу управління з питань надзвичайних ситуацій з Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.3. Затвердити розподільчий баланс у встановленому порядку.

3.4. Розробити та затвердити положення про Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за попереднім погодженням з постійною комісією Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу та постійною комісією Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики.

3.5. Затвердити структуру Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.6. Підготувати та подати на розгляд Київської міської ради зміни до рішень Київської міської ради, що випливають з цього рішення.

3.7. Привести свої акти у відповідність із цим рішенням.

3.8. Призупинити укладання з суб'єктами господарювання - власниками тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності договорів щодо пайової участі в утриманні об'єкта благоустрою з функціональним призначенням "продаж алкогольних виробів та продаж пива" до моменту внесення відповідних змін до рішення Київської міської ради від 24.02.2011 N 56/5443 "Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі (внеску) власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, власників (користувачів) майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства в утриманні об'єктів благоустрою м. Києва та внесення змін до деяких рішень Київської міської ради" (Порядок N 56/5443).

4. Київському міському голові затвердити граничну чисельність Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та його штатний розпис після погодження з Департаментом фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5. Внести зміни до додатка до рішення Київської міської ради від 25 грудня 2014 року N 741/741 "Про упорядкування діяльності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" (Рішення N 741/741), виклавши його у новій редакції, що додається.

6. Офіційно оприлюднити це рішення у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу та постійну комісію Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
25.12.2014 N 741/741
(у редакції рішення Київської міської ради
від 22.03.2018 N 374/4438)

СТРУКТУРА
виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

1. Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Департамент економіки та інвестицій.

3. Департамент соціальної політики.

4. Департамент промисловості та розвитку підприємництва.

5. Департамент транспортної інфраструктури.

6. Департамент фінансів.

7. Департамент містобудування та архітектури.

8. Департамент будівництва та житлового забезпечення.

9. Департамент земельних ресурсів.

10. Департамент житлово-комунальної інфраструктури.

11. Департамент суспільних комунікацій.

12. Департамент культури.

13. Департамент охорони здоров'я.

14. Департамент комунальної власності м. Києва.

15. Департамент освіти і науки.

16. Департамент міського благоустрою.

17. Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту.

18. Департамент (Центр) надання адміністративних послуг.

19. Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва.

20. Департамент з питань реєстрації.

21. Департамент інформаційно-комунікаційних технологій.

22. Департамент молоді та спорту.

23. Департамент охорони культурної спадщини.

24. Управління з питань цивільного захисту.

25. Управління (інспекція) самоврядного контролю.

26. Управління з питань реклами.

27. Управління екології та природних ресурсів.

28. Управління туризму та промоцій.

29. Служба у справах дітей та сім'ї.

30. Державний архів м. Києва.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали