Додаткова копія: Про деякі питання навантаження студентів

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.09.2018 р. N 1/9-538

Закладам вищої освіти I - II рівнів акредитації

Про деякі питання навантаження студентів

Міністерство освіти і науки розглянуло звернення представників закладів вищої освіти I - II рівнів акредитації щодо розгляду питання про можливість збільшення граничного тижневого навантаження студентів за деякими спеціальностями та в межах компетенції повідомляє.

Відповідно до Типової освітньої програми профільної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01.06.2018 N 570, граничне тижневе навантаження на студентів I - II курсів у частині профільної середньої освіти складає 30 годин, а для студентів медичних та мистецьких спеціальностей воно може бути збільшено до 36 годин.

Звертаємо увагу, що для студентів спеціальностей 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) та 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) граничне тижневе навантаження також може бути збільшено до 36 годин.

 

Заступник Міністра

Ю. М. Рашкевич
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали