Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про деякі питання організації ліцензування господарської діяльності у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування та постачання теплової енергії у Київській області

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.01.2019 р. N 30

Про деякі питання організації ліцензування господарської діяльності у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування та постачання теплової енергії у Київській області

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року N 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Постанова N 609), постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22 березня 2017 року N 307 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення" (Постанова N 307), від 22 березня 2017 року N 308 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання" (Постанова N 308), від 14 червня 2018 року N 428 "Про затвердження Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов" (Порядок N 428) з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування та постачання теплової енергії на території Київської області:

Установити, що:

1. Отримання та розгляд заяв про отримання ліцензії на право здійснення господарської діяльності у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування та постачання теплової енергії разом із документами, подання яких до Київської обласної державної адміністрації як органу ліцензування передбачено законом, і за результатом їх розгляду прийняття рішення про залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, надання пропозицій щодо підготовки відповідного проекту розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації про видачу ліцензії, відмову у видачі ліцензії, переоформлення, анулювання ліцензії на право здійснення господарської діяльності у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, формування та ведення ліцензійних справ, забезпечення їх зберігання, формування і ведення ліцензійних реєстрів, подання відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань здійснює департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської обласної державної адміністрації.

2. Департаменту житлово-комунального господарства та енерго-ефективності Київської обласної державної адміністрації здійснювати організацію контролю за додержанням ліцензіатами ліцензійних умов - із залученням у разі необхідності відповідних фахівців.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації:

від 02 вересня 2015 року N 323 "Про питання ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування та постачання теплової енергії в Київській області" (Розпорядження N 323);

від 04 серпня 2016 року N 321 "Про внесення змін до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 02 вересня 2015 року N 323" (Розпорядження N 321).

4. Управлінню інформації та зв'язків з громадськістю Київської обласної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження на веб-сайті Київської обласної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації Назаренка Д. Ю.

 

Голова адміністрації

О. Терещук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали