Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про деякі питання організації роботи Верховної Ради України на період дії карантину в Україні

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про деякі питання організації роботи Верховної Ради України на період дії карантину в Україні

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести зміни до календарного плану проведення третьої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 16 січня 2020 року N 462-IX (План N 462-IX), щодо роботи Верховної Ради України у березні - квітні 2020 року, передбачивши в період з 10 години 17 березня до 3 квітня 2020 року роботу в комітетах, комісіях, депутатських фракціях (депутатських групах).

2. Встановити, що у період дії карантину:

1) Голова Верховної Ради України, у разі ухвалення Кабінетом Міністрів України рішення про продовження карантину в Україні, може прийняти рішення про продовження роботи Верховної Ради України в режимі роботи в комітетах, комісіях, депутатських фракціях (депутатських групах);

2) з метою вирішення Верховною Радою України невідкладних питань, пов'язаних із ситуацією в Україні, та необхідністю прийняття у зв'язку з цим Верховною Радою України відповідних рішень, пленарні засідання Верховної Ради України скликаються Головою Верховної Ради України за пропозицією Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп).

3. Перенести на четверту сесію Верховної Ради України дев'ятого скликання дати проведення таких парламентських слухань:

1) "Стратегія деокупації та реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя" (18 березня 2020 року);

2) "Проблеми виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини" (25 березня 2020 року);

3) "Захист інвестицій в житлову нерухомість та шляхи вирішення проблем постраждалих інвесторів" (8 квітня 2020 року);

4) "Кібербезпека, критична інфраструктура, електронні комунікації в Україні: стан, проблеми, шляхи їх вирішення" (15 квітня 2020 року);

5) "Чорнобильська катастрофа. Стан соціальної захищеності постраждалих осіб та актуальні завдання подолання наслідків" (18 травня 2020 року).

4. Положення про акредитацію журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Верховній Раді України, затверджене Постановою Верховної Ради України "Про затвердження Положення про акредитацію журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Верховній Раді України" від 1 липня 2014 року (Положення N 1549-VII) (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., N 32, ст. 1156), доповнити пунктом 6.1 такого змісту:

"6.1. У разі введення воєнного чи надзвичайного стану в Україні або встановлення карантину на території України журналісти і технічні працівники засобів масової інформації, акредитовані при Верховній Раді України, допускаються до будинків та окремих приміщень Верховної Ради України за додатковою акредитаційною карткою, умови і порядок видачі якої визначаються Головою Верховної Ради України".

5. Взяти до відома, що:

1) дати проведення парламентських слухань, зазначених у пункті 3 цієї Постанови, будуть визначені Верховною Радою України на основі пропозицій Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) щодо календарного плану проведення четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання;

2) під час пленарних засідань Верховної Ради України в залі засідань можуть перебувати без запрошення Президент України, Прем'єр-міністр України, особи, присутність яких необхідна під час розгляду питань порядку денного (за замовленнями (перепустками) на вхід Головою Верховної Ради України, Першим заступником чи заступником Голови Верховної Ради України), а також працівники Апарату Верховної Ради України, які виконують функцію з обслуговування пленарних засідань Верховної Ради України.

6. Голові Верховної Ради України у випадку, передбаченому пунктом 2 цієї Постанови, невідкладно (але не пізніш як за два дні до дня проведення пленарного засідання) інформувати народних депутатів України про час і місце проведення пленарного засідання.

7. Апарату Верховної Ради України у випадках, передбачених пунктами 2 і 6 цієї Постанови, забезпечити здійснення заходів, необхідних для проведення пленарних засідань Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради
України

Д. РАЗУМКОВ

м. Київ
17 березня 2020 року
N 534-IX

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали