Додаткова копія: Про деякі питання організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації

Про деякі питання організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації

Розпорядження Київської обласної державної адміністрації
від 3 жовтня 2018 року N 555

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області
09 жовтня 2018 р. за N 124/1151

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про автомобільний транспорт", постанов Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року N 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" (зі змінами та доповненнями), від 18 лютого 1997 року N 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту" (зі змінами та доповненнями), наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року N 285 "Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за N 499/13766 (зі змінами та доповненнями), та з метою належного забезпечення перевезення пасажирів Київської області на автобусних маршрутах загального користування

1. Затвердити Умови конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Київської області, що додаються.

2. Затвердити кошторис витрат, пов'язаних з підготовкою та проведенням конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Київської області, що додається.

3. Встановити, що плата за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на міжміських та приміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Київської області, перевізником-претендентом складає 5000,00 (п'ять тисяч) гривень 00 копійок за один об'єкт конкурсу.

4. Визнати такими, що втратили чинність:

розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05 серпня 2011 року N 815 "Про деякі питання організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Київській області 31 серпня 2011 року за N 25/743;

розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 21 червня 2012 року N 252 "Про внесення змін до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 05.08.2011 N 815" (Розпорядження N 252), зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Київській області 26 червня 2012 року за N 8/768.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Анісімова А. Є.

 

Голова адміністрації

О. Горган

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Київської обласної державної адміністрації
03 жовтня 2018 року N 555

Зареєстровано
в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області
09 жовтня 2018 р. за N 124/1151

Умови
конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Київської області

1. Умови конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Київської області (далі - Умови) розроблено відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про автомобільний транспорт", постанов Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року N 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" (зі змінами та доповненнями) (далі - Порядок), від 18 лютого 1997 року N 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту" (зі змінами та доповненнями), наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року N 285 "Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за N 499/13766 (зі змінами та доповненнями), і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об'єкті конкурсу.

2. Метою проведення конкурсу є створення конкурентного середовища, визначення на конкурсних засадах автомобільних перевізників, здатних забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах, дотримання вимог законодавства України на автомобільному транспорті.

3. Терміни в цих Умовах вживаються в значеннях, наведених у законодавстві в сфері автомобільного транспорту.

4. Конкурс з перевезення пасажирів на міжміських та приміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Київської області, у тому числі таких, що проходять від населених пунктів Київської області до міста Києва (далі - Конкурс) проводиться відповідно до вимог Закону України "Про автомобільний транспорт", Порядку, інших нормативних актів у сфері транспортного обслуговування та цих Умов.

5. Організатором Конкурсу є Київська обласна державна адміністрація (далі - Організатор).

6. Ці Умови є обов'язковими для членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на міжміських та приміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Київської області, перевізників-претендентів та Організатора.

7. На Конкурс виносяться маршрут (кілька маршрутів), які входять до затвердженої маршрутної мережі (реєстру) міжміських та приміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території Київської області, у тому числі таких, що проходять від населених пунктів Київської області до міста Києва. На Конкурс виносяться маршрути із затвердженими паспортами.

8. Перевізники - претенденти, які братимуть участь у Конкурсі, повинні мати достатню кількість автобусів, які відповідають цим Умовам та категорії не нижче ЄВРО-2.

9. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на автобусному маршруті загального користування, має відповідати таким критеріям:

1) для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року N 285, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за N 499/13766 (зі змінами та доповненнями), на приміських автобусних маршрутах - автобусів категорії M2 та M3 класу A, B, I, II, III, на міжміських автобусних маршрутах (протяжністю до 150 км) - автобусів категорії M2 та M3 класу A, B, II, III, а на міжміських автобусних маршрутах (протяжністю понад 150 км) - автобусів категорії M3 класу B, II, III;

2) рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту;

3) на об'єкті Конкурсу, що являє собою приміські внутрішньообласні автобусні маршрути загального користування, перевізник повинен забезпечити роботу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 року та до 50 відсотків - з 01 січня 2020 року.

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування особами з інвалідністю з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок.

10. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюється відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

11. Перевізники зобов'язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством України.

12. Перевізник-претендент зобов'язаний мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень, що визначені для обслуговування об'єкта Конкурсу та перевезень, що повинні виконуватися відповідно до чинних договорів (дозволів). Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, що становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень.

13. Автобуси, які пропонуються перевізником-претендентом для резерву (автобуси для заміни рухомого складу у разі виходу техніки з ладу), повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних транспортних засобів, передбаченими цими Умовами та Порядком.

14. До додаткових умов належить наявність обладнання у перевізника-претендента GPS-системи, встановленої на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті.

15. У разі відсутності в перевізників-претендентів транспортних засобів, що відповідають Умовам, вони мають право подавати заяву на участь у Конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник - претендент пропонує використовувати на даному об'єкті Конкурсу, а також інвестиційний проект - зобов'язання щодо оновлення парку транспортних засобів на даному об'єкті на визначений період до п'яти років.

16. У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають Умовам, Конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному об'єкті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів - зобов'язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.

17. Організатор укладає з переможцем Конкурсу договір про перевезення пасажирів на 5 років, у разі відсутності у переможця Конкурсу автотранспортних засобів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, Організатор укладає з ним договір терміном на 1 рік.

18. Не допускаються до участі у Конкурсі перевізники-претенденти, які визначені в статті 45 Закону України "Про автомобільний транспорт" та в пункті 12 Порядку.

 

Начальник управління
інфрастуктури адміністрації

Ю. Чередніченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Київської обласної державної адміністрації
03 жовтня 2018 року N 555

Зареєстровано
в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області
09 жовтня 2018 р. за N 125/1152

КОШТОРИС
витрат, пов'язаних з підготовкою та проведенням конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Київської області

Назва

одиниця виміру

кількість

вартість, грн

сума, грн

Розміщення інформації про об'єкти та умови конкурсу в засобах масової інформації

розміщення інформації про об'єкти та умови конкурсу в засобах масової інформації

шт.

0,005

68000,00

340,00

РАЗОМ

 

 

 

340,00

Організація приймання документів, підготовка інформаційних матеріалів для членів конкурсного комітету, подання перевізникам-претендентам інформації про участь у конкурсі, доведення результатів конкурсу до відома перевізників-претендентів

оренда приміщення

шт.

0,005

160000,00

800,00

папір А-4

пачка

2

110,00

220,00

папка-реєстратор

шт.

0,2

40,00

8,00

швидкозшивач пластиковий

шт.

5

6,04

30,20

конверти

шт.

5

1,30

6,50

папір для факса

шт.

0,08

24,00

1,92

поштові марки

шт.

5,1

3,00

15,30

РАЗОМ

 

 

 

1081,92

Технічне забезпечення проведення конкурсу, оренда або утримання приміщень для його проведення

Заправка картриджів принтера

шт.

0,15

240,00

36,00

Заправка картриджів кольорового принтера

шт.

0,08

440,00

35,20

Заправка картриджів копіювального апарата

шт.

0,06

240,00

14,40

Обслуговування комп'ютерного обладнання

шт.

1

1794,00

1794,00

Розробка, встановлення та обслуговування комп'ютерного обладнання

шт.

1

96,48

96,48

РАЗОМ

 

1976,08

Перевірка достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, аналіз та оцінка відповідності пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу

транспортні послуги, оренда автомобіля для обстеження маршрутів

км

170

8,60

1462,00

люд/год.

2

70,00

140,00

РАЗОМ

 

 

 

1602,00

ВСЬОГО

 

 

 

5000,00

Кошторис витрат розраховано на 1 об'єкт конкурсу.
Оплата за участь у конкурсі за об'єкт конкурсу складає 5000,00 гривень (п'ять тисяч гривень 00 копійок).

 

Начальник управління
інфрастуктури адміністрації

Ю. Чередніченко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали