Додаткова копія: Про деякі питання організації зарахування дітей до комунальних закладів дошкільної освіти міста Києва

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 9 жовтня 2018 року N 1741/5805

Про деякі питання організації зарахування дітей до комунальних закладів дошкільної освіти міста Києва

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про освіту" (Закон N 2145-VIII), "Про дошкільну освіту", з метою забезпечення соціального захисту та доступності здобуття дошкільної освіти Київська міська рада вирішила:

1. Встановити, що діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають дошкільну освіту в обраному батьками комунальному закладі дошкільної освіти, та діти, батьки яких є працівниками обраного закладу дошкільної освіти, зараховуються до цього закладу першочергово.

2. Доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) внести відповідні зміни до Порядку електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) N 184 від 27.03.2014 (Порядок N 184).

3. Це рішення офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали