МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.05.2012 р. N 7/15-8730

ДП "Укрдержбудекспертиза"Філії ДП "Укрдержбудекспертиза" (за списком)КП "Київекспертиза"ТОВ "Укрбудекспертиза"ДП "Донецькпроект"

Про деякі питання порядку проведення експертизи проектів будівництва

У зв'язку з тим, що мають місце випадки, коли експертиза проектів будівництва об'єктів IV - V категорії складності здійснюється за окремим напрямом, наприклад, надається звіт про відповідність проекту будівництва будівельним нормам, державним стандартам і правилам лише в його архітектурно-планувальній частині, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України роз'яснює.

Експертиза проектної документації об'єктів IV і V категорій складності повинна здійснюватися в цілому по проекту за всіма напрямами в залеж...

 

Доступ до документа «Лист від 25.05.2012 № 7/15-8730 Про деякі питання порядку проведення експертизи проектів будівництва» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали