МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

16.05.2012

м. Київ

N 434


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
31 травня 2012 р. за N 866/21178

Про деякі питання провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів

Зміст

1. Наказ Міністерства внутрішніх справ України "Про деякі питання провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів" від 16 травня 2012 року N 434.

- Форма акта обстеження об'єктів чи приміщень, призначених для провадження діяльності, пов'язаної з розробленням, виробництвом, виготовленням, зберіганням, перевезенням, придбанням, реалізацією (відпуском), використанням та знищенням наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

2. Форма акта обстеження об'єктів чи приміщень, призначених для провадження діяльності, пов'язаної з культивуванням рослин, уключених до таблиці I Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

3. Форма журналу реєстрації актів обстеження об'єктів чи приміщень, призначених для провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

4. Форма журналу реєстрації заяв для отримання дозволу на використання об'єктів чи приміщень, призначених для провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали