ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2017 р. N 623

Київ

Про деякі питання проведення у місті Києві перших персональних виставок творів київських художників та майстрів народного мистецтва

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 17 Закону України "Про культуру", враховуючи лист Київської міської галереї мистецтв "Лавра" від 16 листопада 2016 року N 69, з метою популяризації та розвитку творчості київських художників та майстрів народного мистецтва у місті Києві:

1. Підтримати ініціативу Київської міської галереї мистецтв "Лавра" щодо проведення у місті Києві перших персональних виставок творів київських художників та майстрів народного мистецтва.

2. Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Забезпечити проведення перших персональних виставок творів київських художників та майстрів народного мистецтва.

2.2. Утворити постійно діючу комісію з відбору творів київських художників та майстрів народного мистецтва для проведення перших персональних виставок та затвердити її склад.

2.3. Затвердити порядок відбору творів київських художників та майстрів народного мистецтва для проведення перших персональних виставок.

3. Київській міській галереї мистецтв "Лавра" створити належні умови для проведення перших персональних виставок творів київських художників та майстрів народного мистецтва, зберігання та охорони експонатів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Cтаростенко Г. В.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали