МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 червня 2012 року N 697

Про деякі питання укладення договорів про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти за бюджетною програмою 3511460 "Державний фонд регіонального розвитку"

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2006 року N 1404 "Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" наказую:

1. Установити, що в 2012 році у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти замовники, які є розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів за бюджетною програмою 3511460 "Державний фонд регіонального розвитку", можуть передбачати попередню оплату лише за згодою розпорядників вищого рівня (Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій).

2. Розпорядникам бюджетних коштів (Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям) забезпечити:

2.1. Щомісячне інформування Міністерства фінансів у терміни, встановлені для подання фінансової звітності, про причини утворення простроченої дебіторської заборгованості за договорами, які передбачають попередню оплату при закупівлі товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти.

2.2. Доведення цього наказу до розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня і одержувачів бюджетних коштів та безумовне дотримання ними вимог законодавства, що регулює питання попередньої оплати при закупівлі товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра фінансів Мярковського А. І.

 

Міністр

Ю. Колобов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали