ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.06.2012 р. N 980

Київ

Про деякі заходи, що пов'язані з проведенням у м. Києві громадських заходів уболівальників збірної команди Швеції з футболу

Відповідно Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою належної організації заходів для уболівальників збірної команди Швеції з футболу в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Головному управлінню з питань внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Печерською районною в м. Києві державною адміністрацією організувати 11, 15, 19 червня 2012 року; у випадку участі збірної команди Швеції у чвертьфінальному та фінальному матчах ЄВРО 2012 - також 24 червня і 1 липня 2012 року на пл. Лесі Українки, в місці дислокації уболівальників збірної команди Швеції з футболу, з 13.00 год. до 19.00 год. торгівельне обслуговування прохолоджувальними напоями, морозивом та стравами швидкого приготування.

2. Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити підготовку 20 волонтерів для роботи 11, 15, 19 червня 2012 року; у випадку участі збірної команди Швеції у чвертьфінальному та фінальному матчах ЄВРО 2012 - також 24 червня і 1 липня 2012 року, з 13.00 год. на пл. Лесі Українки, в місці дислокації уболівальників збірної команди Швеції з футболу, та за маршрутом їх проходження до стадіону НСК "Олімпійський" від пл. Лесі Українки по вул. Кутузова, вул. Московській, Кловському узвозу, вул. Мечникова, вул. Басейній, вул. Еспланадній до Північних воріт стадіону НСК "Олімпійський".

3. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити встановлення 11, 15, 19 червня 2012 року; у випадку участі збірної команди Швеції у чвертьфінальному та фінальному матчах ЄВРО 2012 - також 24 червня і 1 липня 2012 року на пл. Лесі Українки, в місці дислокації уболівальників збірної команди Швеції з футболу, 30 мобільних туалетних кабін.

4. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування машин швидкої медичної допомоги 11, 15, 19 червня 2012 року; у випадку участі збірної команди Швеції у чвертьфінальному та фінальному матчах ЄВРО 2012 - також 24 червня і 1 липня 2012 року, з 13.00 год. на пл. Лесі Українки, в місці дислокації уболівальників збірної команди Швеції з футболу, та за маршрутом їх проходження до стадіону НСК "Олімпійський" від пл. Лесі Українки по вул. Кутузова, вул. Московській, Кловському узвозу, вул. Мечникова, вул. Басейній, вул. Еспланадній до Північних воріт стадіону НСК "Олімпійський".

5. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) залучити Комунальну аварійно-рятувальну службу "Київська служба порятунку" до забезпечення заходів безпеки 11, 15, 19 червня 2012 року; у випадку участі збірної команди Швеції у чвертьфінальному та фінальному матчах ЄВРО 2012 - також 24 червня і 1 липня 2012 року, з 13.00 год. на пл. Лесі Українки, в місці дислокації уболівальників збірної команди Швеції з футболу, та за маршрутом їх проходження до стадіону НСК "Олімпійський" від пл. Лесі Українки по вул. Кутузова, вул. Московській, Кловському узвозу, вул. Мечникова, вул. Басейній, вул. Еспланадній до Північних воріт стадіону НСК "Олімпійський".

6. Просити ГУ МВС України в м. Києві забезпечити охорону громадського порядку 11, 15, 19 червня 2012 року; у випадку участі збірної команди Швеції у чвертьфінальному та фінальному матчах ЄВРО 2012 - також 24 червня і 1 липня 2012 року, з 13.00 на пл. Лесі Українки, в місці дислокації уболівальників збірної команди Швеції з футболу, та за маршрутом їх проходження до стадіону НСК "Олімпійський" від пл. Лесі Українки по вул. Кутузова, вул. Московській, Кловському узвозу, вул. Мечникова, вул. Басейній, вул. Еспланадній до Північних воріт стадіону НСК "Олімпійський".

7. Головному управлінню внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у дні проведення в м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу забезпечити виконання рішення Київської міської ради від 23.12.2010 N 413/5225 "Про деякі питання упорядкування в місті Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

8. Питання висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали