УКАЗ
Президента України

Про деякі заходи щодо розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал"

З метою забезпечення здійснення узгоджених заходів, спрямованих на дальший розвиток Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" як сучасного культурно-просвітницького центру, постановляю:

1. Підтримати стратегію розвитку Національного культурно- мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал", схвалену Радою з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал".

2. Кабінету Міністрів України:

1) передбачати під час підготовки змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (Закон N 2246-VIII) та під час розроблення проектів законів про Державний бюджет України на наступні роки видатки на розвиток Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" з урахуванням згаданої стратегії, а також видатки на реалізацію державного інвестиційного проекту щодо створення Національного культурно-мистецького та музейного комплексу Мистецький арсенал;

2) опрацювати разом з Державним управлінням справами в установленому порядку питання щодо можливості збільшення штатної чисельності працівників Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал".

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України

П. ПОРОШЕНКО

м. Київ
16 квітня 2018 року
N 101/2018

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали