СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.04.2012 р. N 227-ОД

Про деякі заходи щодо створення центру з надання адміністративних послуг у м. Севастополь

З метою забезпечення відкриття та функціонування центру з надання адміністративних послуг у м. Севастополь, на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 03.02.2012 N 4959/0/1-12, керуючись статтями 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації",

1. Створити центр з надання адміністративних послуг у м. Севастополь (далі - Адмінцентр), який розмістити у приміщенні Севастопольської міської державної адміністрації на першому поверсі триповерхової та двоповерхової будівель літ. "А" та "А-1", за адресою: м. Севастополь, вул. Леніна, будинок 2.

2. Провести у приміщенні Севастопольської міської державної адміністрації, зазначеному у пункті 1 цього розпорядження, ремонт з переплануванням.

3. Покласти на:

3.1. Першого заступника голови Севастопольської міської державної адміністрації Савенкова С. В. функції щодо координування робіт та контролю за виконанням пункту 2 цього розпорядження.

3.2. Заступника голови - керівника апарату Севастопольської міської державної адміністрації Волотковську О. В. функції щодо матеріально - технічного забезпечення діяльності Адмінцентру.

3.3. Управління капітального будівництва Севастопольської міської державної адміністрації (Данцев С. І.) функції замовника будівельних робіт, необхідних для виконання пункту 2 цього розпорядження.

 

Перший заступник голови

С. В. Савенков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали