Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про делегацію України для участі в роботі 22-ї Дипломатичної сесії Гаазької конференції з міжнародного приватного права

УКАЗ
Президента України

Про делегацію України для участі в роботі 22-ї Дипломатичної сесії Гаазької конференції з міжнародного приватного права

1. Утворити делегацію України для участі в роботі 22-ї Дипломатичної сесії Гаазької конференції з міжнародного приватного права (18 червня - 2 липня 2019 року, м. Гаага, Королівство Нідерланди) у такому складі:

ПЕТУХОВ
Сергій Ігорович

- заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції, глава делегації

ЧЕНЦОВ
Всеволод Валерійович

- Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Нідерланди, заступник глави делегації

БОНДАРЕНКО
Ірина Станіславівна

- головний консультант Головного державно-правового департаменту Адміністрації Президента України

КОЛЕДОВ
Сергій Володимирович

- начальник відділу міжнародних договорів та офіційних перекладів Департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ України

РУДА
Людмила Романівна

- заступник начальника управління - начальник відділу укладення міжнародних договорів про правову допомогу управління міжнародної правової допомоги Департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України

ШЕВЧЕНКО
Катерина Георгіївна

- заступник директора Департаменту - начальник управління міжнародної правової допомоги Департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України.

Дозволити главі делегації України вносити у разі потреби за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації, залучати в установленому порядку до участі в її роботі експертів, представників органів державної влади та визначати строки відрядження членів делегації.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі в роботі 22-ї Дипломатичної сесії Гаазької конференції з міжнародного приватного права (додаються, для службового користування).

3. Уповноважити главу делегації на підписання заключних документів 22-ї Дипломатичної сесії Гаазької конференції з міжнародного приватного права.

4. Кабінету Міністрів України забезпечити фінансування участі в роботі 22-ї Дипломатичної сесії Гаазької конференції з міжнародного приватного права С. Петухова, І. Бондаренко, Л. Рудої, К. Шевченко.

 

Президент України

П. ПОРОШЕНКО

м. Київ
16 травня 2019 року
N 230/2019

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали