Додаткова копія: Про делегацію Уряду України для участі у 41-ій сесії Конференції Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19 червня 2019 р. N 440-р

Київ

Про делегацію Уряду України для участі у 41-ій сесії Конференції Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО)

1. Утворити делегацію Уряду України для участі у 41-ій сесії Конференції Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), яка відбудеться 22 - 29 червня 2019 р. у м. Римі, Італійська Республіка, у складі згідно з додатком.

Дозволити главі делегації Уряду України вносити в разі потреби зміни до її складу, розподіляти обов'язки між її членами, залучати в установленому порядку до роботи делегації працівників центральних органів виконавчої влади.

2. Міністерству аграрної політики та продовольства за погодженням з Міністерством закордонних справ затвердити вказівки делегації Уряду України для участі у 41-ій сесії Конференції Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 75

 

Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 19 червня 2019 р. N 440-р

СКЛАД
делегації Уряду України для участі у 41-ій сесії Конференції Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО)

КОВАЛЬОВА
Олена Вікторівна

- заступник Міністра аграрної політики та продовольства, глава делегації

МАНТЮК
Максим Анатолійович

- перший секретар Посольства України в Італійській Республіці

ПЕРЕЛИГІН
Євген Юрійович

- Надзвичайний і Повноважний Посол України в Італійській Республіці (за згодою)
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали