КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 12 липня 2012 року N 653/7990

Про делегування деяких повноважень районним в місті Києві державним адміністраціям

Відповідно до статей 26, 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про культуру" та з метою підвищення ефективності здійснення управлінських функцій та належного функціонування позашкільних навчальних закладів та інших закладів культури територіальної громади міста Києва, що передані до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, Київська міська рада вирішила:

1. Делегувати районним в місті Києві державним адміністраціям повноваження затверджувати статути (положення) закладів культури комунальної власності територіальної громади міста Києва, переданих в установленому порядку до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, за погодженням з Головним управлінням культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головним управлінням комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) та постійною комісією Київради з питань культури та туризму.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань культури та туризму.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали