МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 червня 2012 року N 587

Про делегування повноважень щодо погодження проектів відведення земельних ділянок органам охорони культурної спадщини нижчого рівня

З метою забезпечення належної реалізації державної політики у сфері охорони культурної спадщини та забезпечення здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони культурної спадщини під час погодження документації із землеустрою в районах та містах обласного значення, місті Севастополі, відповідно до пункту 28 частини першої статті 5 Закону України "Про охорону культурної спадщини", в межах повноважень, визначених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 N 388 (Положення N 388/2011), наказую:

1. Делегувати органам охорони культурної спадщини місцевого самоврядування населених пунктів, занесених до Списку історичних населених місць, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2001 N 878, що утворені згідно з вимогами частини третьої статті 3 Закону України "Про охорону культурної спадщини", окрім органу охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а у разі відсутності таких органів - органу охорони культурної спадщини Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органам охорони культурної спадщини обласних державних адміністрацій повноваження щодо погодження проектів відведення земельних ділянок, у тому числі тих, що призначаються для сільськогосподарських потреб, погодження зміни землевласника, землекористувача на території пам'яток місцевого значення та в їх охоронних зонах, в історичних ареалах населених місць в межах відповідних населених пунктів.

2. Делегувати органам охорони культурної спадщини районних державних адміністрацій повноваження щодо погодження проектів відведення земельних ділянок, у тому числі тих, що призначаються для сільськогосподарських потреб, погодження зміни землевласника, землекористувача на території пам'яток місцевого значення та в їх охоронних зонах, в історичних ареалах населених місць в межах відповідних районів за винятком територій, зазначених у пункті 1 цього наказу.

3. Органам охорони культурної спадщини, яким делеговані повноваження відповідно до пунктів 1 і 2 цього наказу:

3.1. щомісячно, починаючи з 25 червня 2012 р., подавати до Департаменту культурної спадщини та культурних цінностей (Вінграновський А. М.) звіт за формою згідно з додатком;

3.2. до 25 червня 2012 р. подати до Департаменту культурної спадщини та культурних цінностей інформацію про представника відповідного органу охорони культурної спадщини місцевого рівня у складі комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою, уповноваженого в установленому порядку на підписання та скріплення печаткою відповідних висновків комісії та надати належним чином засвідчені копії рішення про таке уповноваження;

3.3. повідомляти у 10-денний строк Департамент культурної спадщини та культурних цінностей про зміну представника відповідного органу охорони культурної спадщини місцевого рівня у складі комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодження проектів землеустрою, з наданням належним чином засвідченої копії відповідного рішення.

4. Департаменту культурної спадщини та культурних цінностей (Вінграновський А. М.) забезпечити контроль за станом виконання делегованих органам охорони культурної спадщини нижчого рівня повноважень та доповідати про виявлені порушення вимог законодавства про охорону культурної спадщини та про неподання передбачених пунктом 3 нього наказу документів для розгляду питання про звернення до виконання Міністерства делегованих цим наказом повноважень.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра культури України - керівника апарату О. О. Губіну.

 

Міністр

М. А. Кулиняк


 

Додаток
до наказу Міністерства культури України
07.06.2012 N 587


ЗВІТ
про розгляд проектів землеустрою

_
(назва органу охорони культурної спадщини місцевого рівня)
_
відповідно до наказу Міністерства культури України від                     N

за період з 20__ р.
по 20__ р.

N

Адреса (місцезнаходження) земельної ділянки

Площа (га)

Цільове призначення

Розташування земельної ділянки відносно об'єктів культурної спадщини (вид, категорія, охоронний N, рішення, згідно з яким об'єкт взято на облік як пам'ятку або щойно виявлений об'єкт культурної спадщини)

Результат розгляду проекту землеустрою (погоджено, відмовлено у погодженні, у тому числі із зауваженнями, наданими в межах компетенції органом охорони культурної спадщини, короткий зміст зауважень)


_
(посада керівника органу охорони культурної
спадщини місцевого рівня)

___
(підпис)

___________
(прізвище, ініціали)

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали