ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЕКОЛОГІЧНИХ ІНВЕСТИЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 червня 2011 року N 15

Про делегування представників від роботодавця до складу комісії

Із змінами і доповненнями, внесеними наказом Державного агентства екологічних інвестицій України від 24 листопада 2011 року N 198 (Наказ N 198)

Відповідно до ч. 3 ст. 50 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" та постанови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності "Про затвердження Положення про комісію (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації" від 23 червня 2008 р. N 25, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 14 липня 2008 р. за N 636/15327, наказую:

1. Делегувати представників Держекоінвестагентства як роботодавця до складу комісії із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням (далі - Комісія із соціального страхування), терміном на 2 роки:

- Роїк Неллі Іванівну - заступника директора департаменту - начальника відділу документального забезпечення та контролю;


- Заглян Людмилу Петрівну - головного спеціаліста Відділу бухгалтерського обліку. (Наказ N 198)

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з наказом Державного агентства екологічних інвестицій України від 24.11.2011 р. N 198) (Наказ N 198)

2. Відділу матеріально-технічного забезпечення (Ніколайчуку В. В.) забезпечити умови для проведення засідань Комісії із соціального страхування.

 

Голова

С. Орленко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали