МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 травня 2012 року N 347

Про дематеріалізацію випуску акцій ПАТ "Антрацитівське управління по ремонту та налагодженню гірничошахтного устаткування"

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності", враховуючи лист Публічного акціонерного товариства "Антрацитівське управління по ремонту та налагодженню гірничошахтного устаткування" (далі - ПАТ "Антрацитівське управління ГШУ") від 17.04.2012 N 20 та з метою приведення діяльності ПАТ "Антрацитівське управління ГШУ" у відповідність до вимог Закону України "Про акціонерні товариства" наказую:

1. Перевести випуск простих іменних акцій ПАТ "Антрацитівське управління ГШУ" (код ЄДРПОУ 05400922) з документарної форми існування у бездокументарну форму існування.

2. Затвердити протокол рішення про переведення випуску простих іменних акцій ПАТ "Антрацитівське управління ГШУ" з документарної форми існування у бездокументарну форму існування, що додається.

3. Обрати Публічне акціонерне товариство "Національний депозитарій України" як депозитарій, який буде обслуговувати випуск акцій ПАТ "Антрацитівське управління ГШУ" бездокументарної форми існування, та затвердити умови договору про обслуговування емісії цінних паперів ПАТ "Антрацитівське управління ГШУ" з ПАТ "Національний депозитарій України", що додаються.

4. Обрати Товариство з обмеженою відповідальністю "Альянс фінансових технологій" зберігачем, який відкриє рахунки у цінних паперах власникам простих іменних акцій ПАТ "Антрацитівське управління ГШУ", та затвердити умови договору ПАТ "Антрацитівське управління ГШУ" з Товариством з обмеженою відповідальністю "Альянс фінансових технологій" про відкриття рахунків у цінних паперах власникам простих іменних акцій емітента у зв'язку з переведенням випуску іменних акцій у бездокументарну форму, що додаються.

5. ПАТ "Антрацитівське управління ГШУ" (Тактаров А. О.) відповідно до вимог чинного законодавства здійснити у встановлені строки всі необхідні дії щодо забезпечення виконання рішення про дематеріалізацію акцій ПАТ "Антрацитівське управління ГШУ".

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали