ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.03.2017 р. N 137

Про Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації

З метою приведення власних актів у відповідність до вимог чинного законодавства, економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання трудових прав працівників, оптимізації структури обласної державної адміністрації, відповідно до статей 5, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Перейменувати Департамент житлово-комунального господарства Чернігівської обласної державної адміністрації в Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації.

2. Управлінню по роботі з персоналом апарату Чернігівської обласної державної адміністрації:

2.1. Підготувати проект розпорядження про затвердження положення, структури та граничної чисельності Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації (далі - Департамент).

2.2. Забезпечити приведення найменувань посад працівників Департаменту у відповідність до вимог даного розпорядження, організувати та забезпечити координацію внесення записів до їх трудових книжок.

3. Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації забезпечити державну реєстрацію Департаменту у встановленому порядку.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. П. Куліч
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали