МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 липня 2012 року N 786

Про державне замовлення на підготовку науково-педагогічних кадрів через аспірантуру і докторантуру

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 2012 р. N 583 "Про державне замовлення на підготовку фахівців, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів (післядипломна освіта) для державних потреб у 2012 році" наказую:

1. Установити обсяг державного замовлення вищим навчальним закладам, що підпорядковані Міністерству освіти і науки, молоді та спорту, на прийом та випуск науково-педагогічних кадрів через аспірантуру і докторантуру у 2012 році згідно з додатком.

2. Керівникам вищих навчальних закладів:

2.1. Забезпечити виконання державного замовлення на підготовку та випуск науково-педагогічних кадрів в обсягах, визначених у додатку цього наказу.

2.2. Після закінчення прийому до аспірантури і докторантури керівникам вищих навчальних закладів у п'ятиденний строк подати Міністерству освіти і науки звіт про виконання плану прийому до аспірантури і докторантури за рахунок державного замовлення за встановленими формами.

3. Взяти до уваги, що персональна відповідальність за виконання державного замовлення на підготовку та випуск науково-педагогічних кадрів та достовірність звітності відповідно до умов контракту з керівником вищого навчального закладу покладається на керівників вищих навчальних закладів.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Є. М. Суліму.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали