Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про державні стипендії чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор

УКАЗ
Президента України

Про державні стипендії чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор

1. Внести зміни до таких указів Президента України:

1) на зміну статті 1 Указу Президента України від 18 серпня 2004 року N 919 "Про державні стипендії чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор" (зі змінами, внесеними Указами від 21 жовтня 2005 року N 1505 та від 21 липня 2008 року N 642) затвердити Положення про державні стипендії чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор у новій редакції (додається);

2) у статті 2 Указу Президента України від 21 жовтня 2005 року N 1505 "Про внесення змін до деяких указів Президента України" слова "та затвердженому цим Указом Положенні" виключити;

3) пункт 3 статті 1 Указу Президента України від 21 липня 2008 року N 642 "Про збільшення розміру та кількості стипендій Президента України для видатних спортсменів та їх тренерів" виключити.

2. Установити, що державні стипендії чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, призначені в установленому порядку до набрання чинності цим Указом, у подальшому виплачуються у порядку та розмірах, передбачених Положенням, затвердженим цим Указом.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
10 вересня 2011 року
N 907/2011

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 10 вересня 2011 року N 907/2011

ПОЛОЖЕННЯ
про державні стипендії чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор

1. Державні стипендії чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор (далі - державні стипендії) можуть бути призначені чемпіонам та призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, які виступали у складі національних збірних команд України або колишнього Союзу РСР та за станом здоров'я не можуть брати участь у змаганнях найвищого світового рівня з відповідних видів спорту.

2. Державні стипендії призначаються громадянам України, які постійно проживають в Україні.

3. Державні стипендії призначаються:

чемпіонам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб кожна;

призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, які посіли друге або третє місце на таких іграх, - у розмірі відповідно трьох з половиною та трьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб кожна.

4. Державні стипендії призначаються Президентом України за поданням Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Державні стипендії призначаються довічно.

Пропозиції щодо кандидатів на призначення державних стипендій попередньо розглядаються комісією з державних стипендій (далі - комісія), яка утворюється Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

Порядок проведення добору кандидатів на призначення державних стипендій затверджується Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України за поданням Державної служби молоді та спорту України.

5. Пропозиції щодо кандидатів на призначення державних стипендій вносять до комісії національні федерації з видів спорту.

Перелік документів, необхідних для внесення особи як кандидата на призначення державної стипендії, визначається Державною службою молоді та спорту України.

6. Добір кандидатів на призначення державних стипендій здійснюється комісією з урахуванням таких критеріїв:

безпосередня участь у навчально-тренувальному процесі, зокрема робота у дитячо-юнацьких спортивних закладах незалежно від підпорядкування та форми власності, у спеціалізованих навчальних закладах спортивного профілю та підготовці спортсменів для національних збірних команд з олімпійських, паралімпійських, дефлімпійських видів спорту;

безпосередня участь у громадській діяльності щодо розвитку фізичної культури та спорту.

За результатами добору комісія вносить пропозиції щодо кандидатур на призначення державних стипендій Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України щороку до 15 вересня.

7. Особі може бути призначено відповідно до цього Положення лише одну державну стипендію.

Державна стипендія виплачується щомісяця, незалежно від розміру одержуваної стипендіатом заробітної плати чи пенсії.

Виплата державних стипендій здійснюється Державною службою молоді та спорту України.

8. У разі від'їзду стипендіата на роботу за кордон чи з інших причин (за винятком відрядження його Державною службою молоді та спорту України) на строк понад два місяці виплата державної стипендії припиняється до повернення його в Україну та відновлюється указом Президента України за клопотанням Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

9. Стипендіат може бути позбавлений державної стипендії Президентом України за поданням Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у випадках:

засудження його за умисний злочин;

дискваліфікації Міжнародним олімпійським комітетом, Міжнародним паралімпійським комітетом, іншою міжнародною спортивною організацією або національною спортивною федерацією з виду спорту;

припинення безпосередньої участі в навчально-тренувальному процесі або діяльності щодо розвитку громадського фізкультурно-спортивного руху, підготовці спортсменів для національних збірних команд з олімпійських, паралімпійських, дефлімпійських видів спорту.

10. У разі смерті стипендіата Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України здійснює виплату державної стипендії у розмірі 50 відсотків його неповнолітнім дітям до досягнення ними 18-річного віку.

 

Глава Адміністрації
Президента України

С. ЛЬОВОЧКІН

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали