ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ КЛАСИФІКАЦІЇ ТОВАРІВ ТА ЗАХОДІВ РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕД

ЛИСТ

від 06.06.2012 р. N 16/2-16.3/1211-ЕП

Начальнику Київської регіональної митниці
Начальникам митниць
Держгірпромнагляду України


Про державний контроль продукції, що становить серйозний ризик

Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України повідомила Держмитслужбу (лист від 17.05.2012 N 4093/0/11-14/6/12 додається) про належність бездимохідного газового проточного водонагрівача "Amina", модель ВПГ-10 W 5L, виробництва фірми "YIWUKINGELYIMPORTCO.LTD" (Китай), що класифікується за кодом 8419 11 00 згідно з УКТЗЕД, до продукції, що становить серйозний ризик.

Відповідно до пункту 2 частини 3 статті 37 Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" зазначена продукція підлягає державному контролю митними органами.

У разі якщо при здійсненні митних формальностей посадовою особою митного органу буде ідентифіковано продукцію, про яку йдеться у повідомленні Держгірпромнагляду України, митне оформлення такої продукції відповідно до пункту 1 частини першої статті 38 зазначеного Закону України призупиняється.

Подальші дії посадової особи митного органу, що призупинила митне оформлення продукції, що становить серйозний ризик, здійснюються відповідно до пунктів 6 - 9 Порядку здійснення державного контролю нехарчової продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.2011 N 1403 (Порядок N 1403).

У зв'язку з тим, що на даний час не запроваджено функціонування національної інформаційної системи ринкового нагляду, повідомлення з електронним цифровим підписом про призупинення митного оформлення продукції, про яку йдеться, надсилати засобами Інтернет на електронну поштову адресу Держгірпромнагляду України: dnop@dnop.kiev.ua rozstalnyi@dnop.kiev.ua.

Додаток: на 2 арк. - на першу адресу.

 

Заступник директора Департаменту
класифікації товарів та
заходів регулювання ЗЕД

С. О. Джигалов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали